Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős izzadás milyen betegség...

Erős izzadás milyen betegség tünete lehet?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,és a pattanásaim már viszonylag elmúltak,csak ritkán jön elő 1-2,a menstruációm is beállt,de a bőröm még mindig rettentően zsíros,a hajammal együtt,és ha már 20 fok felett van az idő,nagyon melegem van,és rettentően izzadok,de szó szerint minden porcikám.Ez nagyon zavar,mert mindenhol ragadok ilyen nagy melegekben.Mit tudnék ezzel kezdeni?

17/L


2011. máj. 21. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen idősen nekem is volt hasonló problémám. Nem fejeződött be még a hormonális változás. Nincs túlsúlyod, magas vérnyomásod?
2011. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom egy icipicit magas,de túlsúlyom az egyáltalán nincs,rendszeresen futok,mozgok,és egészségesen étkezem,ezért sem értem hogy miért.
2011. máj. 21. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem hinném, hogy gond lenne. Dolgoznak még azok a fránya hormonok.
2011. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nézd ennek leginkább rejtélyes okai lehetnek ... rólam 35 évesen is folyamatosan szakad a víz, aztán csak kaptam egy olyan diagnózist, hogy "ismeretlen eredetű hyperhydrosis" ,aztán ennyivel elintézve részükről, de ötlete senkinek nincs, h vajon mitől is lehet. de mondjuk a te korodban ez még változhat persze bőven.
2011. máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vérképet nézess szerintem! A pajzsmirigy állapotát így meg tudják nézni az orvosok, aminek a túlműködése okozhat ilyen problémát.
2016. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!