Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a testtömeg...

Miért van az, hogy a testtömeg indexem szinte normális, mégis tiszta háj vagyok? O. O

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, épp ma számoltam ki a testtömeg indexemet, egy kilóval állok a 'normál' felett (ez az egy kiló hol van, hol nincs) és mégis dagadt vagyok :/ Mondják a suliban is, sőt, anyámék is piszkálnak vele.

Ez mitől lehet? Volt már, hogy fogytam egy héten akár hat kilót, de abszolút semmi változás nem volt kinézetre :(


2011. máj. 23. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:

a testtömegindexxel ne foglalkozz

előszöris egy kiló és egy méret kéne h megoldjuk a problémád.. :))

2011. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 - gondolom nem az életkorodnak megfelelő BMI-t számoltad ki, akkor máris lehet, hogy nem jó.

2 - kilóra lehet hogy stimmel, de nem mindegy, hogy hájas vagy izmos vagy, ugyanis az izom tömege jócskán több. Tehát egy 60kilós izmos csaj még csinos, egy zsírosabb meg máris brünhilda.

2011. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De életkorral is számoltam, ilyen összetett cuccos volt.

167 centi vagyok, a súlyom pedig 66 és 70 között szokott ingadozni... :/ Viszont, ami rajtam van, az ezer százalék, hogy nem izom, mert lötyög xD

2011. máj. 23. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor meg tornázz nyugi nem kell izgulni lehetetlen nincs!!

hidd el h megtudod csinálni aztán menni fog!!

2011. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mus musculus ***** válasza:
Ez valami eszméletlenül minimális túlsúly. Gondolom, azóta van fejlemény.
2012. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs, nőttem pár millimétert és híztam pár kilót ><
2012. jan. 31. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!