Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szülés alatt be csípődött egy...

Szülés alatt be csípődött egy ideg a lábamba (7hónapja) és most már odáig jutottam hogy ordítani tudnék a fájdalomtól! Reumatológián galván és uh kezelést kaptam de semmit sem ért. Mit lehet még csinálni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 04:05
 1/2 anonim ***** válasza:

amit írtál kezelések lósz@rt sem érnek. talán a masszázs lett volna jó,ha ügyes a masszőr, ki tudja masszírozni a becsípődést.

fiatal vagy ne hagyd magad,kérj beutalód ortopédiára, idegsebészetre, járjanak a végére. lehet,hogy egy egynapos műtéttel pontot lehetne tenni a végére.

mielőbbi gyógyulást.

üdv.

2011. máj. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem terhesség alatt csípődött be a nyakam. Úgy mozogtam mint egy robot, és senki nem tudott segíteni, mert ugye terhesen nem kaphattam szinte semmi gyógyszert, amit meg mégis a nyakamra kenhettem, az nem hozta helyre. Elmentem a környék legjobb masszőréhez, nem segített.

Visszamentem a háziorvosomhoz, hogy valamit csak kezdjünk vele, mert ha a szülésig így kell lennem, biztos meghalok.

És akkor ő felajánlotta, hogy csináljunk akupunktúrát. Na mondanom sem kell, annyira szkeptikus vagyok az ilyen dolgokkal, mint természetgyógyászat, akupunktúra, és társaik. De mivel már nem volt veszteni valóm, hát kipróbáltam. 3x-i alkalom teljesen rendbe hozott, amit azóta sem hiszek/hinnék el, ha nem velem történik.

Úgyhogy szívből ajánlom.

2011. máj. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!