Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A jobb mellem alatt nagyon...

A jobb mellem alatt nagyon szúr, mitől lehet? Venni akarok egy nagy levegőt, de a szúró fájdalomtól nem tudok.

Figyelt kérdés

Kb, 1 órája tart, mit csináljak, hogy elmúljon?

16/L


2010. nov. 5. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy beszorult oda a levegő, idővel majd elmúlik, de mást nem nagyon tudsz tenni, mint tűrni:S Tudom, hogy nagyon szar:S
2010. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem becsípődött egy bordaközi ideg. nekem is volt már ilyen.

én nyújtózkodni szoktam. fáj aztán elmúlik. de ha nagyon fáj ne erőltesd, csak feküdj egyenesen, meg ha ülsz húzd ki magad

2010. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"hullapoz"

fekudj hanyat es probalj szep lassan nyujtozkodni, de ugy, hogy kozben szep lassan veszel levegot, es mindig probald egyre melyebbre lelegezni.

Ugyanezt megteheted ulo helyzetben is, de egyenes derekkal, s lazulj el, es probald meg, hogy kiegyenesited magad es lelegzel, amikor nem megy, akkor probald ujra, de mindig csak lassan, mig elnem mullik.

2010. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!