Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan gyanakszom és vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan gyanakszom és vagyok féltékeny vagy inkább túl sokat agyalok?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek kevés ismerőse van a közösségi portálokon, fiúk pedig elenyésző számmal. Most viszont a semmiből lett egy új fiú ismerőse. Kérdeztem, hogy ki ő. Kiderült, hogy gyakorlaton együtt voltak. Így már nekem is beugrott, hogy ismerős a srác és mikor élőben láttam nagyon feltűnően nézte a barátnőmet. A barátnőm azt állította, hogy ő sosem látta, hogy a srác nézte volna és különben is utálja. Ehhez képest barátnőjének, aki szintén vele volt gyakorlaton be sincs jelölve a srác. Arról pedig szintén nem tudok, hogy miért is utálja.

Emellett ahogy megnyitotta a srác adatlapját elkezdte a száját nyalni.


2011. szept. 2. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Így szokott kezdődni. Következő lesz az MSN, aztán nincs megállás...
2011. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted jogos a gyanúm és a srác bejön neki, ezért tagadja le még azt is, hogy az bámulta őt?
2011. szept. 2. 23:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztosan nem állíthatom, mert ahhoz ismernem kéne, de tapasztalat alapján írtam amit írtam...
2011. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Fiú vagy lány vagy? Barátnőiden tapasztaltad esetleg saját magadon?
2011. szept. 2. 23:41
 5/15 anonim ***** válasza:
Fiú, és az egyik barátommal történt meg ugyan ez. Hozzáteszem, hogy az ő esetében már eleve elég sok veszekedés volt a kapcsolatban, szerintem ebből indult ki az egész. (Nálatok minden rendben van?) Aztán jött a Facebook, MSN beszélgetések (persze elmentve véletlenül sem voltak), feltűnő szemezések, "titkos" találkozások stb.
2011. szept. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Veszekedések vannak. Nem mondhatom, hogy tökéletes a kapcsolatunk.

Pont a féltékenységem miatt volt a legtöbb veszekedés.

2011. szept. 2. 23:51
 7/15 A kérdező kommentje:
Leírod, hogy náluk mi is történt?
2011. szept. 2. 23:51
 8/15 anonim ***** válasza:

Bővebben nem nagyon tudom leírni, annyira mélyen nem foglalkoztam a dologgal. Amit tudok, hogy már amúgy is kihűlőfélben volt a kapcsolat, és ez lett "ügyesen" kihasználva. Szóval a lányt sem kellett ám nagyon győzködni... (Vagy lehet csak könnyen manipulálható volt.)


Tanácsot adni viszont nem nagyon tudok. Ha most vársz ölbe tett kézzel, akkor lehet, hogy azért veszíted el, de ha veszekedést csinálsz belőle, akkor meg lehet, hogy azért.

2011. szept. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És a legelső válaszommal nem megrémiszteni akartalak, csak azt mondani, hogy igen is van alapja, hogy gyanakszol.
2011. szept. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na ez az, nem tudom mi lenne most a legokosabb, mert gyanús a helyzet.
2011. szept. 3. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!