Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha a lány...

Szerintetek ciki, ha a lány lakótársam meghallja, ahogy pukizom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tré kérdés, de nem akarom, hogy valami gusztustalan állatnak gondoljon. Nem tudok saját albérletbe költözni, így egy idegennel fogok lakni.

Nem elég, hogy egész nap nem lehet elengedni semmit, munkahelyen nem fogok a wc-n pukizni, mert mindig sorban állás megy, és cikinek érezném, de nem akarok még az új "otthonomban" is azon idegeskedni,hogy jajj nehogy meghallja valaki, mert akkor basszus egy idő után felrobbanna a belem.

Tudom, hogy nem kéne foglalkoznom ilyen hülyeséggel, de valahogy mégis nevetségesen érezném magam emiatt.

Otthon is rosszul vagyok már attól, hogy a konyhából nyílik a fürdő, és mindig ül valaki az ajtó előtt, én meg egyszerűen nem tudok úgy nagywc-zni, főleg, hogy fél perc után üvöltenek, hogy gyere már ki, mert nincs a konyhában ablak, csak a fürdőben, és onnan jön csak fény, így kb. normálisan még wc-zni sem lehet itthon, de nem csak ez az oka, amiért albérletbe akarok menni, mert 4en élünk 30 nm-en, és nagyon szar minden.

Csak nagyon félek belevágni ebbe az egészbe, itt éltem 22 évet, de már nem bírom tovább, annyi sok rossz dolog van, amibe most nem mennék bele, mert már így is teljesen eltértem a tárgytól, de valószínűleg valahol itt gyökerezhet az, hogy ennyire cikinek érzem ezeket a dolgokat.


Előre is köszi a válaszokat.



22/L


2011. máj. 29. 03:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, mindenesetre ne ezért maradj ahol vagy. :'D Amúgy nem tudom, nem hiszem hogy ciki lenne, bár én nem szoktam mások előtt (otthon se). Szerintem ki lehet azt azért bírni, meg nem hiszem azt sem azért hogy egész nap kellene.. Napi 2-3 alkalom meg csak van amikor te a lakás egyik felében, ő a másikban, csukott ajtókon keresztül, stb, szóval érted. Vagy nem tudom, lehet csak én vagyok olyan, hogy soha nem szokott annyira kelleni hogy ne tudnám visszatartani...
2011. máj. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Pukizz halkan, és le van a gond. Én is úgy szoktam, h csak én tudom, mikor jött ki. Mellesleg ő is lány, ő is szokott, szóval... :) Minél jobban "rágörcsölsz", annál nehezebb lesz... szó szerint.
2011. máj. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom főleg arra gondolsz, hogy a nagyvécézés hanggal jár.

Az lehet csak gond, ha az albiban a WC épp szomszédos a lakótárs szobájával, mert akkor bizony hallatszik. De ha nem így van, akkor nincs min aggódni, nem fogja hallani. Különben sem arra fog figyelni, hogy te mit csinálsz.

Ne aggódj előre, mert akkor az lesz a vége, hogy még esetleg székrekedést kapsz a dologtól.

Ne félj belevégni az elbérletesdibe, én 18 éves koromtól albiban laktam, mert más városban jártam egyetemre. Rengeteg helyen laktam, különféle emberekkel, de a legtöbb helyzetben nagyon klasssz volt. Ha jó a lakótársad, még egy barátnőt is találhatsz, klassz dolog este a konyhában megváltani a világot, vagy elmondani valakinek, ha valami gondod van. Te osztod be az idődet, lesz privát szférád, senki nem kérdi, mikor mész, mikor jössz, mit csinálsz. Csak egy másik emberrel kell osztoznod a fürdőszobán, a WC-n, a mosógépen. Külö szobád lesz, mert gondolom 30 nm-en nemnagyon volt- az kb. egy szoba lehet. Lehet, hogy a családoddal való viszonyod is sokkal jobb lesz attól, hogy nem mindennap együtt vagytok, hanem mondjuk hétvégén meglátogatod őket. Ha viszont nem így lenne, és nem javul a helyzet, akkor ne hagyd, hogy eltérítsenek a céljaidtól, alakítsd ki a saját életed a saját értékeid alapján, és légy rá büszke, hogy ezt megteremted magadnak.

2011. máj. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Esetleg tegyél fel valami zenét vagy kapcsold be a rádiót, és utána menj wc-zni, akkor nem kell idegeskedned,hogy meghall bármit a lakótárs.
2011. máj. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hajlamos vagyok feszengeni,ha idegennel lakom(vagy új baráttal megyek nyaralni)és előkerül a wc-kérdés.Eleinte felhangosítottam a zenét,ha nem volt zene megnyitottam a csapot vagy felkapcsoltam a hajszárítót.Amin a barátaim rendszerint halálra röhögték magukat.De azért ők is felhangosították a zenét,mielőtt eltűntek :)
2011. máj. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat. :)Kicsit most megnyugodtam, hogy nem csak én görcsölöm magam halálra ezen :D
2011. máj. 29. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, és nem illő ijeneked csinálni.
2014. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha wc-én vagy kapcsold be a rádiót, vagy valami zenét jó hangosan így nem hallja majd.
2014. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!