Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Edzés közbe mikor nagyon...

Edzés közbe mikor nagyon megerőltetem magam kimegy minden vér a péniszemből, teljesen kifehéredik és egy csepp sincs benne kb és nem is érzem ha hozzáérek, ez normális?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Te edzés közben a meztelen farkad nézegeted?
2011. máj. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy bazzeg :-D Én súlyemelés közben a karomat szoktam nézni hogy milyen szép méretes nem a farkamat :-D
2011. máj. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

:D:D

Bármennyire is hülyeségnek tűnik de komolyan kérdezem.

2011. máj. 30. 00:32
 4/14 anonim ***** válasza:
Edzés közben hol van lehetőséged a péniszedet nézegetni?
2011. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Semmi gond, nagyon sok vérre van szüksége edzés közben a testednek, valószínű leginkább a végtagjaidnak, hisz azokra van az erőhatás koncentrálva....és onnan veszi el a vért, ahonnan a legkönnyebb, és a legkevésbé fontos éppen akkor...

Gondolj bele, van, aki edzetlen, edz, és a fejéből megy ki a vér, és elájul...láttál már talán ilyet.

A gonosz válaszolókkal meg ne foglalkozz, nem tudják, hogy egy ilyen lapon vannak, na most kit kérdeznél meg erről, komolyan...mit gondolnak...

Nem tudom hány éves vagy, de szerintem növésben vagy, és majd kinövöd...

2011. jún. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak rossz alsógatyát hordasz, és nagyon elszorítod a combi verőeret? Ilyen miatt volt már, akinek le is vágták a farkát. És csak utána vették észre, hogy a gatyája szorította el annyira, hogy elhalt neki.
2011. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem baj, edzés közben úgysem tudnád használni.
2011. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát igazából már 21 éves vagyok, szóval nem tudom mennyire nőném ki a dolgot, de sejtem, hogy ez az oka, meg nagyon meg szoktam erőltetni magam, csak érdekel, hogy ez normális-e, hogy más is tapasztal-e hasonló dolgot? Egyébként most kezdtem el csak edzeni kb. 4 hónapja. (alapvetően sportos alkatom van, hosszú ideig nem csináltam semmit)
2011. jún. 6. 15:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Biztos sokkal így van, csak még ezt nem szúrták ki...Te pedig figyelsz magadra...ennyi
2011. jún. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindenesetre érdekes a dolog. A dugás is elég komoly fizikai igénybevételnek teszi ki a szervezetet, és ennek ellenére odatolul igen sok vér. Igaz viszont, hogy akkor meg az agyból ürül ki, de teljesen. Tehát vagy az agy, vagy a farok kap vért...
2011. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!