Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég nagy baj ha naponta csak...

Elég nagy baj ha naponta csak egyszer, van hogy 2 naponta járok nagyvécére?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, van hogy egy nap nem is kell kakilnom, ha kell is akkor maximum ez...szerintem lassú az anyagcserém és egy picit a súlyomon is meglátszik.

Pisilni is max 3szor szoktam egy nap, holott haverjaim majdnem minden szünetbe mennek WCre:S

Van rá megoldás vagy valami?


2011. máj. 30. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi folyadékot fogyasztasz? Napi két, kés és fél liter nem ártana. Lehetőleg nem a folyékony cukor kategóriából. :) Az is kérdés, mit és hányszor eszel egy nap? Ha többször eszel kevesebbet, akkor felgyorsul az anyagcseréd, akkor meglesz a napi egy-kettő könnyen. Sok zöldség, gyümölcs, sok folyadék.
2011. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igyál zöld teát. Nekem az mintha rendbe tette volna a hasamat.
2011. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Érdekes...van hogy egy nap este 7kor eszek egy nap...inni reggel egy kakaó, utána 2L-es ice tea vagy kóla este megint kakaó:)

Tudom, nem a legegészségesebb.:S

Holnaptól csak vizet iszok amúgy;)

2011. máj. 30. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor indult meg normálisan amikor megittam napi három liter vizet.
2011. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kakaó meg Ice Tea az a folyékony cukor kategória. :) Enni egyél többször. Hidd el, ha három-négy napig csinálod már azt, hogy odafigyelsz arra, hogy naponta 4-5x egyél kevesebbet (nem kell pukkadásig), akkor fel fog tűnni, hogy mehetsz a wc-re. Nem kötelező csak vizet inni, ihatsz teát (zöldet is, ahogy írta egy előző, bár az nekem nem dobta meg az anyagcserém, pedig napi három literrel iszom :) ).
2011. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Zöld teát?:S az a baj h nemigazán szeretem
2011. máj. 30. 22:14
 7/10 anonim ***** válasza:
A 100%os üdítők segítenek még nekem. Na de azok rögtön :D
2011. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelező zöldet, bármilyen teát ihatsz. A lényeg, hogy sok folyadékot fogyassz, és ne a cukros szutykot. :)
2011. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy hétig reggel 6 körül felkelni, igyál meg 5-6 dl langyos folyadékot (lehet csapvíz, vagy előző este főzőtt, szobameleg gyümölcstea). 8 körül reggelizz, lehetőleg rostot tartalmazó valamit (zabpehely és joghurt is jó).Étkezlsek előtt nyomj be egy almát-este 6 tán pedig ne egyél. Rossz a bioritmusod. 3-4 óránként kell enni, ahogy írták. Az agyadban van egy mirigy, ami lelassítja az anygcserét, ha 4 órán túl nem kap a test táplálékot, emelett ha nem fogyasztasz elég foladékot (vízen, üres teán kívül a szervezet mindent táplálékként "értékel", a kakaót is), tehát vízből min. 2 liter kell ahhoz, hogy az emésztésed IS rendben legyen
2011. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oks, köszönöm mindenkinek:) Ma már 2L vizen túlvagyok..:)


Csak az a baj suli mellett elég nehéz.. Ma is reggel 7 fele megettem egy túrós valamit pékségből, délbe egy szendvicset. Suli után gyúrás meg úszás és úszásnál már igencsak éhes voltam:) épp most ebédek pörköltet

2011. máj. 31. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!