Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől duzzadt fel a keze?

Mitől duzzadt fel a keze?

Figyelt kérdés
Anyunak csúnyán fel van dagadva (vizesedve) a keze, szerinte a sok idegeskedés állhat a háttérben. Utánanéztem és a nyiroködéma tüneteit fedeztem fel rajta, természetesen lehet hogy tévedek. Kérlek adjatok tippeket, hogy mit tehetnék, mert ő nem foglalkozik vele, nem fáj neki. engem viszont nagyon zavar, és aggódok miatta! :(
2011. máj. 31. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szívószállal szívd ki belőle, hadd örüljön.
2011. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első: nem vicces.


Kedves kérdező! Beszélj vele, mondd, hogy aggódsz érte és kérd meg, hogy legalább nézesse meg. Ha nem hajlandó, akkor fogd meg és rángasd el az orvoshoz. Ennyit megér az egészsége (és a te lelki egészséged is), hogy szembe szállj vele ilyen kérdésben, hogy elmenjen orvoshoz. ;) Én is ezt csinálnám anyuval.

2011. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. : nem minősítelek, van elég bajod ahogy látom :)

2. válaszadó. nem megy ez olyan könnyen, őt nem lehet csak úgy elráncigálni sehova... :/

2011. jún. 3. 20:02
 4/12 édua93 válasza:
100%
Nem feltétlen kell elráncigálni orvoshoz.Az oedema valóban kialakulhat a túl sok stressztől.Lehet nyirokoedema is, bár ezt pontosan orvos tudja meghatározni.Annyit tehetsz viszont, hogy sokat foglalkozol édesanyáddal, beszélgetsz vele, segíted ahol tudod, hogy érezze szeretik, és törődnek vele,és ez már megnyugtatja valamilyen szinten az embert.Viszont lehet teázhatna.Az vízhajtó, nem jut eszembe annak a teának a neve ami kimondottan ilyen hatású, de ennek utána lehet nézni.Azonban tényleg látnia kéne orvosnak.
2011. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A csalántea vízhajtó hatású. (2. válaszoló voltam)
2011. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kielégítő, és normális válaszokat !
2011. jún. 3. 22:28
 7/12 anonim ***** válasza:

én nyiroködémás vagyok, igaz, a lábamon.

lehet születési rendellenesség is, de akár 1csípés következménye is.

2011. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
énis arra gyanakszom.... nem tudok mit csinálni vele, önfejű, és nem hajlandó orvoshoz menni, de egyre jobban duzzad a bal keze :S
2011. jún. 19. 11:27
 9/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: pedig nagyon gyorsan el kéne vinni, amig tovább nem megy esetleg!!! ha pesten laktok, az istván kórházba menjetek Daróczi professzorasszonyhoz, ő itthon a legjobb ezen a téren! néha elég lekezelő tud lenni, dehát ez van :P
2011. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem pestiek vagyunk... tudom hogy súlyos, de mindig elküld a fenébe h foglalkozzak a saját dolgommal, önfejű, és ezzel baromira idegesít !
2011. jún. 19. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!