Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyik barátom minden nap...

Egyik barátom minden nap megiszik vagy 3 energiaitalt és még amikor lent írok, kb. mire számíthat 20 év múlva?

Figyelt kérdés
Szóval van egy haverom, aki minden nap megiszik legalább 3 energiaitalt, gondolok itt a vodkás hellre, redbullra, és monsterre, stb. Ezek után mire számíthat 20 év múlva? Szerintetek nem lesz egyből káros, ha iszok egy gyengébbet?
2011. jún. 2. 23:27
 1/3 anonim válasza:
Szép lassan teszi magát tökre! Szerintem ...
2011. jún. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Smartguy86 ***** válasza:
Vérnyomásproblémák a legvalószínűbbek, érrendszeri betegségekre fogékonyabb lesz, valamint a veséjét és a máját is terheli. Koffein függőség alakul ki, aminek az lesz a következménye, hogy később 3 se lesz elég ugyanahhoz a hatáshoz, így egyre jobban fogja mérgezni magát, szóval lehet nem kell neki 20 év és megfekteti a "szer".
2011. jún. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem tudom megérteni az embereket miért tömik magukba ezeket a szemeteket!

zöld tea rettentő egészséges, felpörgeti az anyagcserét, és még jobb a hatása mint az energiaitaloknak (igaz fokozatosan).

szerintem ha igy folytatja a barátod, rövidtávon is észlelhető problémái lesznek.


21/L

2011. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!