Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy nyugalmi...

Létezik olyan hogy nyugalmi pulzus 100/perc felett?

Figyelt kérdés
Tényleg van olyan fiatal, vagy középkorú ember, akinek 100/perc felett van a nyugalmi pulzusa? Ez nem egészségtelen?Nekem percenként 70-75 a pulzusom, és sokszor ha kicsit megnyomom bármely testrészemet,azonnal érzem a túl erős és hirtelen szívverést.Mellesleg:Pánikbeteg,agresszív,rendkívül sokat szorongó 17 éves fiatalember lennék.Ja és számítógépezésből állnak amindennapjaim. Mia véleményetek?
2011. jún. 4. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
beteg
2011. jún. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Létezik olyan hogy nyugalmi pulzus 100/perc felett?"


Létezik, csak nem egészséges.


"Pánikbeteg,agresszív,rendkívül sokat szorongó 17 éves fiatalember lennék."


Ha szorongó típus vagy, akkor minél inkább figyeled magad, annál több betegséget fogsz "felfedezni" magadon. Ez a hipochondria. Ha kellően hipochonder vagy, akkor fel tudod magad jól idegesíteni annyira, hogy mondjuk egy vérnyomásmérésen felmegy 100 fölé a pulzusod, miközben máskor jóval kevesebb.

2011. jún. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem nyugalmi helyzetben 90 korul van. nyugodt lelku, porgos fiatalember vagyok, gepezni en is szoktam, meg aki sokszor bekepzeli maganak hogy ilyen meg olyan baja van. kozben nincs, hanem makk egeszseges.

peldaul nagyobbak a pajzsmirigyeim meg a nyirokcsomoim is mint az atlag embernek. de ez mint kiderult nem problema.

2011. jún. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"beteg"

heh ez jó

rövid és tömör

2011. jún. 4. 01:29
 5/6 anonim ***** válasza:

A pánikbetegségtől, szorongástól van.

Nekem 110ről rögtön 80 alá ugrott, ahogy elköltöztem anyám, és anyósom közeléből :D

2011. jún. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs baja a szívednek,hosszútávon akkor sem tesz jót neki hogy többet kell dolgoznia.Hamarabb elhasználódik.Amíg 100 alatt ver 1 perc alatt addig nincs vész.De ha fölé megy nyugalmi állapotban akkor menj orvoshoz,valamit ír rá.Én is szedtem 15 évesen kúraszerűen és most minden oké.
2011. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!