Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok. Ugye még...

13 éves vagyok. Ugye még fogok nyúlni, és meg fog változni az alakom?

Figyelt kérdés
Persze segítek is rajta. Pl.: Járok aerobikra, és hetente 3-szor van az iskolánkban is testnevelő foglalkozás. Úgy tervezem, ha kicsit megenyhül az időjárás, majd megyek a barátnőmmel futni, és ugrókötelezni is szeretnék. Ugye ezzel sikerül valamit fogynom?
2009. márc. 18. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sportolj csak szorgalmasan, és adj időt magadnak, lesz eredmény! Most olyan korban vagy, amikor hiába mondják, hogy nem vagy duci, gondolom akkor se hiszed el. Hamarosan nőiesedni fogsz! Hány cm vagy? Súlyod? Menzeszed jelentkezett már?

2009. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kb. 65 kg vagyok sajnos :( 170 cm körül vagyok, és a menszeszem már augusztusban megjött. Ugye azért még fogok változni? A tesóm azt mondta, már nem. Ugye csak ugrat?
2009. márc. 18. 20:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Jah, és azért a 65 kgból van egy kis izom is, mert régen jazzbalettoztam
2009. márc. 18. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Naná, hogy fogsz még akár nyúlni is, akár formásodni is! A súlyod teljesen normális, az csak rajtad múlik, hogy ebből mennyi izomzatot hozol létre! Egy egység zsír kevesebbet nyom, mint egy egység izom, úgyhogy azért a mérlegnek se akarj megfelelni. Ha rendszeresen mozogsz, lehet, hogy picivel akár többet is fog mutani. Csak koplalni nehogy elkezdj, értelmetlen 13 évesen!Emlékszem, ennyi idősen én is zömöknek, néha kövérnek éreztem magam, de ha ma előveszek egy régi fényképet, csak lesek, hogy milyen gebe voltam valójában!
2009. márc. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, a havidat meg azért kérdeztem, mert a hormonális változás is eredményezhet ám súlygyarapodást!
2009. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fogsz változni, még csak az elején vagy!

Nem kell aggódnod, 16 éves kor után is még változik az ember lánya, az igazi nőies formád majd csak pár év múlva fog kialakulni.

Túl "gizda" azért ne legyél, ha a bordáid kilátszanak az sem jó:)

2009. márc. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Durva hogy egy 13éves lány nehezebb nálam:D

20f

2010. ápr. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!