Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakivel beszélek és még...

Ha valakivel beszélek és még véletlenül sem néz a szemembe az milyen ember?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
sumák, nem egyenes, titkolódzó(mert nem kevés a rejtegetnivalója)kerüld el nagy ívben.Az minimálisan elvárható egy embertől, hogy bármit mond jót vagy rosszat nézzen a másik szemébe.
2011. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Azt szokták mondani, hogy nem őszinte az ilyen ember.


Viszont lehet más oka is, nekem is ez a problémám, bár az utóbbi években próbálok változtatni ezen.

Nekem ez önbizalomhiány, úgy vagyok vele, hogy ha belenézek mások szemébe, akkor meglátják a valódi érzéseim és sebezhetővé válok.

2011. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Az nem egyenes ember. Én is kerülöm az ilyet. Sőt. Ha napszemüveg van rajta és beszélni kezd hozzám, megkérem, hogy ha lehet, vegye le.
2011. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vagy Asperger szindrómás.

Vagy szociális fóbiás.

Vagy averzív személyiségzavaros.


Aki profi a hazugságban, az a szemedbe fog nézni. Aki nem, az akkor nem fog, amikor sumákol. Aki szinte sosem, az alapból olyan. A hazugságvizsgáló géppel is a normál testi funkcióktól való hirtelen eltérés alapján próbálják detektálni a hazugságot.

2011. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fiam is aspergeres, és elég durva látni, hogy mit fognak gondolni róla az emberek... ő szinte soha nem néz a másik ember szemébe, vagy az arcára.


Mindegy, ez van, nem fogja a homlokára tetováltatni, hogy őszinte vagyok, csak más mint te. :(((


Pedig lehet, hogy kéne.

2011. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik szemem nem mozog fölfelé, ezért nem nézek mások szemébe soha... És tudom, hogy azt gondolják, udvariatlan vagyok, és ez olyan rossz érzés, de mit csináljak vele? :(
2011. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki önhibáján kívül nem tud a másik szemébe nézni, akkor talán tényleg jobb megmondani. Engem is nagyon zavarna, ha beszélek, és nem néznek rám, és elkezdenék összeesküvés-elméleteket gyártani, de ha tudnám az okát, már egyáltalán nem zavarna. Sőt plusz pont, hogy ennyire őszinte volt velem.
2011. jún. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 skarma ***** válasza:

Szerintem az emberek többsége egyszerűen zavarban van, én is így vagyok ezzel. Egy ideig bírom, de hosszú távon egyszerűen nem esik jól ha mások szemébe nézek. Ugyanaz van, mint amit a 2. válaszoló írt...

de ettől még nem sumák meg rossz ember az ilyen.


18/L

2011. jún. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , de ez az ember sumák egyértelműen mindig van valami a kezébe azt babrálja szóval nem őszinte
2011. jún. 5. 12:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet önbizalomhiány, vagy félelem jele is. Hallottam arról, hogy egy távol-keleti vállalat Magyarországon a külföldi szokásokat erőltette, hogy például ne merjenek a dolgozók a főnök szemébe nézni.

Fogyatékosságot mindig nehéz bevallani. Ezt adott esetben úgy kell tekinteni, hogy sajnos muszáj, mert különben nem működik a kommunikáció. Más jelekből el lehet dönteni, hogy valóban Asperger-szindróma áll-e a háttérben.

2011. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!