Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ágyékomnál és a hónaljamnál...

Az ágyékomnál és a hónaljamnál is kiütés lehet? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

A hónaljamnál piros, szinte sebes, de nem seb. Inkább olyan mintha az izzadság kicsípte volna. Az ágyékomnál hasonló a probléma. Ott mikor izzad mintha kiütés lenne. És ahogy végighúzom a kezem, ilyen apró kis dudorok. De nem mindig van ez a probléma de a nap folyamán többször is előfordul, és elkezd viszketni. És ilyenkor rohanokhintőporozni.

Milyen kenőcs lenne rá a gyógymód, vagy valami más??

Köszönöm a segítséget előre is.


2011. jún. 6. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd meg egy bőrgyógyásznak. Lehetsz allergiás is valamire.
2011. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet borotválástól is. Gyulladásgátló kamilla vagy körömvirág krém nagyon jó rá. Patikában szoktam venni Naturland márka.
2011. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az allergia máshol is kijönne, nem csak ott. Ha dezodorra lennél allergiás, az meg nem lenne az ágyékodnál is, gondolom, oda nem fújod...

Egész biztos, hogy a meleg miatt van. De lehet pl. ekcéma is (amit a meleg hozott ki). Bármelyik a kettő közül, az Elocom nevű krém jó rá - viszont kizárólag receptre adják, így a bőrgyógyászt nem igazán úszod meg.

2011. jún. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megpróbálom beszerezni az Elocom-ot.

Várok még sok-sok választ.

2011. jún. 6. 11:33
 5/9 anonim válasza:
Nem, cseszegetés képp, félre ne értsd, nézesd meg, nehogy rühes legyél, az kisebesedik.
2011. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nem. Azért fürdök meg minden. De nem sebes, hanem inkább mondom kiütés. Ha izzad, elkezdem akaratom ellenére piszkálni, és akkor.
2011. jún. 6. 11:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam, hogy az ágyékomnál lehet bőrgomba..Most azt szeretném kérdezni, hogy abból nem lesz semmi probléma ugye, hogy ha én veszek bőrgomba elleni krémet, és azzal kenegetem. Attól függetlenül, hogy lehet nem is bőrgomba. Nem leszek egyéb mellékhatások.
2011. jún. 7. 06:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Canestennel kenegetheted, de csak óvatosan vele odalent. Nem lesz bajod tőle.
2011. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendben.

Ez a betegség: [link]

2011. jún. 8. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!