Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hete rosszul vagyok, mi...

Egy hete rosszul vagyok, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Múlthét szerda este kezdődött. Azóta hányok, megy a hasam és bevérzett mindkét szemem. A hasmenés nem okoz sok gondot, mert csak akkor amikor pisilek, külön nem kell kimenjek a mellékhelységbe. Viszont a hányást már nehezen viselem. Általában reggel hányok, szinte órára pontosan. Aztán még a délelőtt folyamán, de délutánra jól vagyok. És másnap reggel kezdődik minden elölről. Szigorúan diétázok, B6-ot szedek és kamilla teát iszok, de nem múlik el.
2011. jún. 6. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál már???mi nem tudjuk megmondani,hogy mitől van ez....
2011. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most rögtön menj orvoshoz!!! Ki fogsz száradni ennyi hányástól! Nekem a szembevérzés nem tetszik, ez furcsa.
2011. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább szenvedsz, minthogy elmenj egy orvoshoz?
2011. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ma akartam elmenni, de mivel reggel hányok, be sem tudok jutni az orvoshoz, mert ma délelőtt rendelt. Holnap elmegyek, akkor délutános lesz.

Terhes lehetek szerintetek??

2011. jún. 6. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ért egy tesztet csak tudsz venni, nem?
2011. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*azért
2011. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hívd ki az orvosi ügyeletet, ha ennyire rosszul vagy, ne várj egy napot se!!!
2011. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már egy hete szenvedek, még egy napot kibírok. Terhes nem vagyok, most csináltam tesztet. De most már végképp ötletem sincs.
2011. jún. 6. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!