Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejfájásos tünetek, mi lehet...

Asidiir kérdése:

Fejfájásos tünetek, mi lehet a baj? Hipohonder vagyok vagy baj van?

Figyelt kérdés

Egy másfél hete elkezdett fájni a fejem. Eleinte nagyon erős, lüktető, állandó és éles volt a fájdalom, majd egy-két napra megszűnt és most megint visszajött. Most nem egyfolytában fáj, hanem amikor felegyenesedek. Nemcsak pl lehajolásból, ha lenézek és utána felemelem a fejem, iszonyatosan belüktet és nagyon fáj, mintha túlnyomás lenne benne, esténként meg néha olyan mintha elájulnék majdnem, elkezd "sötétülni a kép" és nagyon szédülök. A fájdalom központja a jobb oldalon van, és inkább az agy középpontja felé, és olyan mintha a lüktetéssel szétterjedne a fájdalom. Ezenkívül néha a jobb szemem is a fájdalommal mintha összehúzódna, és a jobb fülemre is kicsit máshogy hallok, és olyan, mintha éreznék valami olyat a fejemben, ami egyébként eddig nem volt ott, és ez az érzés is erősödik amikor elkezd lüktetni.


Gyógyszert az első két napon próbáltam, 2X1 Advilt, de nem segített, úgyhogy nem szedtem be azóta.


Szeretném tudni, hogy esetleg van-e olyan betegség, aminek ez lehet a tünete. Igen, orvoshoz is el fogok menni, csak feleslegesen nem akarom a hipohonder hajlamaimmal zaklatni.


2011. jún. 8. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet migrén, vagy az időjárástól vérnyomás ingadozás, ha van otthon vérnyomásmérőd, mérd meg. Nekem az Algoflex segít mindig, migrénkor is!!!
2011. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, a vérnyomástól, fülészeti betegségekig. Mindenképpen menjél orvoshoz. Itt csak találgatni tudunk, ami a hipochonder hajlamaid mellett csak árthat.
2011. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, csak azért nem sietek orvoshoz menéssel, mert az orvosom egy rakás szerencsétlenség, és a térdfájásaimmal (gyakorlatilag alig tudtam felkelni) is hónapokat szórakozott mire kaptam időpontot, beutalót. Nagyon tartok tőle, hogy megint ezt fogja csinálni- persze ha előbb elmegyek, előbb kapok időpontot, ezt jól tudom, csak... Eh...
2011. jún. 8. 15:15
 4/5 anonim válasza:

nekem is hasonló volt. 4 hónapos kivizsgálás (terheléses teszt, vérkép, egész napos vérnyomás mérő stb.stb.) után azt mondták, hogy nem tudják mi a bajom. torkom is sűrűn be volt gyulladva. kivették a manduláimat, azóta semmi fejfájás...

Bár gondolom neked nem fáj a torkod.

2011. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem fáj a torkom. Viszont most rosszabbodott, a fejem most egyfolytában fáj, ha megmozdulok -legyen az csak egy kis előrehajlás a telefonért vagy vízért- lüktetni kezd és erősödik. Emellett beállt a nyakam tegnap reggel és azóta iszonyúan fáj, és a hasam is nagyon görcsöl. Nem ettem semmi szokatlant pedig.. Holnap megyek orvoshoz, de már előre tartok tőle, hogy hónapokat kell várnom a vizsgálattal...
2011. jún. 13. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!