Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem le őt, hogy...

Hogyan beszéljem le őt, hogy kipróbálja a drogokat?

Figyelt kérdés

Már tényleg kétségbeesésemben írok ide... Arról van szó, hogy a barátom ki akarja próbálni a drogot (kati vagy speed). Eddig csak füvezett, és engem már az is hihetetlenül zavart, de ez meg aztán mindennek a teteje. Főleg azért, mert ő amúgy is egy labilis személyiség, erős depressziós hajlammal, és tudom, hogy ha elkezdené, nem tudná abbahagyni. Kértem már szépen hogy ne csinálja, mondtam dühösen, könyörögtem, de azt mondta hogy nem tudom lebeszélni róla. :( És tudom, hogy neki is fejben kell eldöntenie hogy nem akarja, de nem tudom mivel beszéljem le, mert úgy érzem, tényleg mindent próbáltam, és az elrettentés nem jó módszer!

Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. jún. 8. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgytudom, hogy ezek ilyen kis tabletta drogok.. Esetleg annyit tudsz csinálni, hogy egy óvatlan pillanatba amikor nem figyel, akkor kicseréled valami gyógyszerre,vagy hashajtóra.
2011. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos itt arról a fajtáról van szó, ami por, és orron kell felszívni. A másik pedig az, hogy tényleg nem tudok minden másodpercben mellette lenni és figyelni rá :(
2011. jún. 9. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Mond azt neki, hogy te nem fogod végignézni, ahogy megöli magát és, hogy válasszon.

Ha neki a drog fontosabb mint te, akkor jobb ha tovább állsz.

Lehet egy hét múlva az ajtód előtt fog könyörögni.

2011. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
durva. nekem ilyen pasi nem kéne. vagyis ha nem egyforma az értékrendetek akkor csak rosszba vihet...vagy te viheted jóba.
2011. jún. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!