Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem rá a páromat...

Hogyan beszéljem rá a páromat hogy mindketten menjünk el a dokioz?

Figyelt kérdés

Hüvelygombám van, egyszer már kezeltem Canesten kombival, akkor elmúlt. Azóta néhányszor lefeküdtünk és 1-2 hónapja megint előjött és úgy gondolom hogy ez miatta van, mert azt gondolja hogy magát nem kell kennie a krémmel (nem is tette csak egyszer-kétszer amikor már könyörögtem), mert biztosan én nem mosom ki belülről fürdéskor és együttlét után azonnal.(különben minden nap fürdök ott is megmosom) Ez elég nevetségesen hangzik tudom, de ő ezt így gondolja.

Segítséget várok hogy mit mondjak neki, minél hamarabb elszeretnék menni nőgyógyászhoz!!

Valahogy rá kellene beszélni mert el kell jönnie, ez így nem lesz jó hogy folyton vissza fog fertőzni.


2011. okt. 27. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire értetlen, akkor megmondanám neki, hogy jó, addig nincs szex, míg el nem megy orvoshoz és nem kezelteti magát.

Meg egyáltalán mi az, hogy neked kellene belülről kimosakodnod? Nem is szabad belül mosni a hüvelyt. N haragudj, de a pasid idióta, ami egy dolog, de hogy még magasról szarik is rád, meg a problémádra, az azért mindennek a teteje.

2011. okt. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég az is,ha a doki ir fel Neki,és Neked gyógyszert (ott se kell lennie!!!!) beszedi,és e van felejtve a gomba!!! :)
2011. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké, ha ilyen egyszerű akkor ez is jó, csak legyen mindkettőnk gombamentes! De attól függetlenül elbeszélgetek a fejével.

Köszi a válaszokat!:)

2011. okt. 27. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én párom is bizonygatta,hogy neki semmi baja nincs(de ugye az köztudott,hogy a férfiaknál általában tünetmentes a gomba).Eleinte ő is ellenkezett egy kicsit,de aztán belátta,hogy nem olyan megterhelő feladat naponta 2-3 alkalommal bekenni magát,még akkor is,ha állítása szerint makk egészséges.Szépen végig is csinálta a kezelést velem együtt és láss csodát,a gomba eltűnt!

Szóval,mondd a párodnak,hogy ezzel nem árthat magának és egy próbát megér a dolog,hátha megszünteti a problémát.Nem kell folyton azt hangoztatni,hogy ő fertőz vissza téged,csak vedd rá,hogy próba képpen használja a kenőcsöt!

Ha végképp nem hajlandó együttműködni,akkor meg tényleg vond meg tőle a szexet,amig meg nem jön az esze.

2011. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy majd a doki ír fel neki valami csodaszert és használja, különben nem lesz szex egy jó ideig, sőt semmi más. Erre egyből görbült a szája, és már jelentkeznek nála a "tünetek" hogy nem bújunk össze pár hétig, szóval hatásos volt köszönöm!:)
2011. okt. 27. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!