Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyere van a lányom és a...

Aranyere van a lányom és a doki kúpot írt fel. HOgyan adjam be neki a legfájdalommentesebben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a lányod?
2011. jún. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be a kúp, háromszor használtam, ebből kétszer kifolyt...

Vegyél inkább Aurobin kenőcsöt, vényköteles, de kiadják anélkül is, ha szépen kéred. Én 4 éve használom minden nap, megelőzésként is, nagyon bevált.

2011. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
9
2011. jún. 10. 21:26
 4/8 A kérdező kommentje:
ha nem válik be mi is megpróbáljuk
2011. jún. 10. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ekkora gyereknek azért el lehet már magyarázni, hogy mit miért kell. Lazítsa el magát teljesen, oldalt fekve felhúzott lábakkal. HA nem feszít, akkor nem is fáj, max csak kellemetlen, de nem fáj! Az én fiam is pont ennyi idős, és ő sem szereti a kúpot. Na de ki szereti? Nemrég hányás ellen kellett egy nap többször is kúpot kapni, s megértette, hogy muszáj, no meg, hogy mit csináljon, hogy ne fájjon. Amúgy a kenőcs nem elég neki? Nekem reparon van itthon, de azt azt hiszem nem nagyon lehet. Mielőbbi jobbulást a lányodnak!
2011. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Huh, kellemetlen lehet, ha már ilyen korán kijön. Nekem 19 évesen jött ki, és még így is csodálkoztak, hogy milyen fiatalon.
2011. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sima disznózsírral, vagy vajjal szokták bekenni, úgy jobban csúszik és egyáltalán nem fáj.
2011. jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
amit kell azt kell feküdjön hasra és lazitjon te megkend be a kúpot kenőcsel vagy valami csúszósal és egy gyors de határozot mozdulatal nyomd be nem fáj neki csak kicsit kellemetlen és ha nem megy vidd be a dokihoz remélem segitetem amugy gyógyust
2014. aug. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!