Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magasságnövelő mütét?

Magasságnövelő mütét?

Figyelt kérdés

Tényleg csak Kínában létezik? Mik a mellékhatásai? Magyarországon nem fognak ilyet bevezetni 2-3 év múlva akár? Szerintetek ?


Igazából nem bírok így élni....


2011. jún. 11. 13:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy?

Én 180, lány, cseréljünk... Én meg ezt nem szeretem:)

Ajúgy tuti nem éri meg, próbáld meg elfogadni. Nem ér az a pár cm annyi fájdalmat...

2011. jún. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Amerikában a hipofízer törpék esetében csinálnak magasságnövelő műtétet, de nagyon hosszadalmas és fájdalmas. A lábszár csontját nyújtják, mindig pár mm-t. De fontos az is, hogy mennyi idős vagy, mert pubertás előtt az STH hormon beállítása is segíthet a problémán.
2011. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. Nem növök már, az orvosok is tudják jól. Anyum- apum kicsi. 154cm vagyok. Nem hiszem h törpenövésű lennék, inkább csak örökletes....De egyszerüe senki nem tudja megérteni mennyire nem bírom ezt elfogadni, és ha meglátok egy bájos arcú magasabb lányt egyből a lelkem is szétszakad...:( Bármi érdekel..
2011. jún. 11. 13:44
 4/29 A kérdező kommentje:

az STH hormon beállítása is segíthet a problémán. az mi, és hogy működik?

Kérlek segítsetek!

2011. jún. 11. 13:46
 5/29 anonim ***** válasza:

Nézd a jó oldalát, mert van bőven! Bármilyen csinos magassarkút megengedhetsz magadnak. Soha nem leszel az az "NDK-s úszónő típus", mint mikor egy magas lány megasszonyosodik. Rengeteg férfi rajong a kis, törékeny nőkért. Soha nem fogsz azzal szembesülni, hogy a boltban egy nadrág csak a bokádig ér, mert levágni bármikor lehet az aljából, de hozzávarrni már nem! És azzal se fogsz szembesülni, amivel a magas nők nagyrésze, hogy nincs a méretedben cipő, mert rengeteg szép darab csak 40-es méretig van. És olyan problémád sem lesz soha, hogy a barátod alacsonyabb nálad.

Üdv, egy 185 cm magas nő.

2011. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Somatotrop-Stimuláló-hormon. Ez felelős a hosszanti növekedésért. Endokrinológus talán meg tudja mondani.

Barátnőm megállt a növésben és női hormonokat kapott, amitől, igaz nőtt 10 cm-t de a ciklusa teljesen felborult és rettentően elhízott.

2011. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

A válaszadó fiú, szerintem nem állna jól neki a magassarkú ;)

(igaz nem írta, csak az egyik válaszában)

De, hogy ne legyen off:

Előző vagyok. Én is, mint a válaszadók, magas vagyok. Nem tudtam elfogadni, de votl egy tanárom egyetemen, aki mesélte, hogy mennyire másképp néznek azokra az emberekre akik elfogadják magukat. És tényleg észrevehető a változás. Sokkal szívesebben barátkoznak velem, mióta nem rágom magam a magasságom miatt.

2011. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

nembaj, tornáznék eleget, ha ezen múlna,pénzt meg össze kaparnék vhogy. Tudsz erről a növéses barátnő témáról több dolgot írni? Kérlek!


Egyébként nem érdekelnek ezek a sablonos szövegek, h az alacsony nőket jobban szeretik.. Kinek a pap, kinek a papné..de azért köszi..

2011. jún. 11. 13:54
 9/29 anonim ***** válasza:
*a kérdező fiú :)
2011. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
a magassarkú cipőket ki nem állhatom, nem kényelmesek, sok ronda van belőle, és ááá fuuuj..tegnap is felvettem és mezítláb jöttem fél út után..És nem fogok 15cm es magassarkúba járkálgatni.. hagyjuk
2011. jún. 11. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!