Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Annak mi az oka, hogy az...

Annak mi az oka, hogy az ember a saját fingjának a szagát kellemesnek érzi? Komoly kérdés, de sajnos csak így tudtam megfogalmazni.

Figyelt kérdés
Kérem, hogy csak az írjon aki nem vicceli el a kérdést!
2011. jún. 12. 08:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Általánosságban szerintem nem undorodunk a saját test szagainktól, legyen az bélgáz, szájszag, lábszag, hónaljszag, annyira mint a másokétól. A kutyám is irtózatosat tud szellenteni na meg büfögni és az nekem sose kellemes, de a sajátomét mikor durrantok egy nagyot azt elviselem és nem zavar feltéve ha egyedül vagyok, de hogy szeressem meg hogy kellemesnek érezzem azt már ne, viszont képes vagyok elviselni nem kell szellőztetni meg ilyenek,nem leszek rosszul tőle,amolyan semleges érzelem... Általában ha halkat szellentek az mindig olyan erős fojtó szagú tud lenni, a hangosak viszont általában nem. De mostanában alig-alig eresztgetek galambokat(büdöseket), talán azért mert nem eszek olyan ételeket.
2011. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy pszichiátertől hallottam, hogy mindenki jobban elviseli a sajátját mint másét, ez normális. De hogy valakinek kifejezetten tetszik a szaga, az egoizmusra vall. (tényleg pszichiátertől hallottam)
2015. aug. 23. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A google-ben rákerestem arra, hogy "fingszagok típusai" és ezt hozta be az első találatok egyikeként.

A fingással miért nem foglalkozik senki?


Én is kellemesnek tartom a saját fingom szagát és megszagolom ha már megtörténik. Másokét meg nyilván büdösnek.

2017. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

Lányok azok rózsaillatút pukiznak...


(közben meg lehet büdösebbet fosnak, mint a fiúk)

2018. máj. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát szerintem van ennek ilyen egyfajta logikus folyamata, mivel minden fing másfajta baktériumokat tartalmaz, és ezért van az hogy az ember a saját fingszagát jobban elviseli jobb esetben mint a másikét! Meg hát az idegen, vagy nem szimpatikus emberek fingja, kapásból olyan, mint egy idegen rendszám, és a másik fingja azért is lehet kellemetlenebb mert váratlanul ér minket!
2023. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#14 hát igen lányokkal is megeshet hogy nagyon büdöset pukiznak és kakilnak! 😁😁
2023. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én már éreztem a karatés társam pukiszagát, és jó kis kellemes frankfurti leves szaga volt! 😁😁😁😁😁 Ha nő lennék fogadni mernék hogy akkor sem találnám rossznak ha más ánuszából jönne akkor sem!
2023. jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
17 es Te beteg àllat 😂 de jót nevettem 😅😅
márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!