Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a számítógép-függőségtől?

Figyelt kérdés
Nap mint nap azon veszem magam észre, hogy órákat töltök a gép előtt. Nem játékokkal megy el az időm, hanem inkább cikkeket olvasom, facebookozom...Ezeket a "felesleges" órákat sokkal hasznosabban is eltölthetném, mondjuk barátokkal lehetnék, csak erre meg az a kifogás, hogy én nem, akarok senkit sem ugráltatni, és nem is biztos, hohy mindenki ráér. Mivel foglalhatnám el magam?
2011. jún. 13. 08:47
1 2
 11/15 arkjulie válasza:
Sziaszia! Kb egy éve nyáron én is csúnyán rákattantam a gépre, mindig néztem a fészbukot,emailjeimet óránként csekkoltam, msn-en lógtam, aztán belegondoltam, hogy mennyi időm megy el vele, és ennyi volt a nagy leszokás története. Már csak max napi 1 órát lógok a neten, helyette bicózom, vagy olvasok, filmeket nézek, kirándulok. Szal sztem te is keress valami hobbit, ami leköt. Amit muszáj megnézned a gépen (pl hírek, emailek) azt nézegesd meg mondjuk napi kétszer, de próbálj meg nem 'beszopódni', hogy south park kifejezéssel éljek. Vagy szerezz olyan barátokat akiknél nem merül fel, hogy ha felhívod őket h talizzatok, az ugráltatásnak minősül (: Hajrá!
2011. jún. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hűha, halljátok, tényleg hasznos tippeket adtatok!
2011. jún. 13. 10:44
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha zenét hallgatsz, vagy online rádiót, akkor nem kell ott ülnöd a gép előtt.
2011. jún. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 beatlefan válasza:

Csak elhatározás kérdése, gondold át, hogy miért is szereznéd csökkenteni a netezést, leszokni róla, utána pedig már csak önkontroll

hajrá!

2016. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 beatlefan válasza:

Csak elhatározás kérdése, gondold át, hogy miért is szereznéd csökkenteni a netezést, leszokni róla, utána pedig már csak önkontroll

hajrá!

(az elején nehéz lesz, de egyre egyszerűbb)

2016. jún. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!