Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Talán cukorbeteg vagyok, mert...

Talán cukorbeteg vagyok, mert úgy tűnik?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja megnövekedett folyadék igény napi. 12-14 liter is van. Megnövekedett étvágy akár napi 10 evés meg se látszik rajtam. Ha híztam egy kilót 2 hónap alatt akkor sokat mondok. Hirtelen látásromlás. Sokat kell vizelnem. Egyébként 190cm/85kg 17f vagyok. ha esetleg kell még információ válaszolok rá. Amúgy a szomszéd megmérte a vércukromat reggel egy pohár vizet ittam akkor 7,5 volt. Viszont amikor az orvosnál miértünk éhgyomorra még múlthéten akkor pedig valami 2,1 volt.
2011. jún. 16. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Jézus... Nem ártana egy kivizsgálás.
2011. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12-14 LITER? Irány a háziorvos, ő majd ad beutalót egyéb kivizsgálásokra...
2011. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint az nagyon sok.
2011. jún. 16. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább pajzsmirgy probléma. És a 7.5 egy pohár víz után, az nagyon sok a te korodban.
2011. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2,1-nél már elájulnál, tuti nem annyi volt :D Amúgy meg elmész háziorvoshoz, beutal kórházba, ahol terheléses vércukorvizsgálatot elvégeznek, ott kiderül.
2011. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!