Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Le szeretnék szokni...

SEGÍTSÉG! Le szeretnék szokni a körömrágásról! (? )

Figyelt kérdés

Rágom a körmöm. De nem csak úgy, én tövig lerágom azaz majdnem tövig szóval éppen hogy cask van körmöm. Le szeretnék szokni erről a nagyon nagyon rossz szokásról. Hogy szokhatok le? Tanácsokat kérek. Nagyon fontos lenne mert már elegem van abból hogy nincs körmöm. Köszönöm az értelmes válaszokat.

15/F


2011. ápr. 7. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogod magad, és nem rágod.

Ha neked nem megy, kérj meg valakit, aki kirántja a kezed a szádból, ha meglát. Komolyan beszélek.

Barátnőm évtizedekig rágta a körmét. Én nem hagytam neki, mindig rászóltam, megszorítottam a kezét és kivettem a szájából. Fél év alatt leszokott teljesen.

2011. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, a barátnőm is rágta, de már leszokott... elhatározás kérdése... Vagy egy ősi praktika: dugd egy tehén seggébe az összes ujjad, többet biztos nem veszed a szádba :P (bocs, de ezt muszáj volt)
2011. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Valami jó keserű cuccal bekened,van ilyen körömlakk is erre a célra,meg megteszi a hatását a körömlakklemosó undorító íze,vagy ha bizarrabb és egyszerűbb dolgot szeretnél,a fülzsír is elég keserű... :D
2011. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én úgy kezdtem, hogy 2 ujjat nem rákram, majd a többi 8-at se (volt, hogy megszokásból, azt az egyet is lerágtam) most mega bőrt rágom az ujam melett -.-
2011. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vannak ilyen csípős vagy keserű ízű körömlakkok amik színetelenek, de ha gáz akk kend be csípős paprikával.:D
2011. ápr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!