Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elájultam? (bővebben lennt)

Elájultam? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

hello,

14 éves lány vok. szval hallottam ezt a direkt ájulást....és ki akartam probálni(megint)..egyszer már sikerült....

na és a lényeg az hogy nem tom hogy mi is történt...mert eccerűen kiesett

szval ugye guggoltam,nagy levegő és kifuj..szédülésig,,,,utána még egy nagy levegő benntart,és fölállsz és ,,fújod" a hüvelykujjad...ezt csináltam én is.....és annyira emlékszem hogy elkezdett minden sötétedni....aztán a következő kép hogy ÜLÖK (az ájult feküdni szokott nem?) az ágyon....vagyis inkább inkább ilyen fél ülös...ja és előtte iszonyatosan bevágtam a fejem a falba....szval kicsit most nem tom mi van....

a másik dolog meg hogy miota ez volt mindig álmos/fáradt vok....meg fáj a fejem (nagyon) és sokszor van hányingerem...baj?

a legfontosabb majdnem kimaradt.: ez kb másfél hete volt(mármint a fejbeverős,,ájulós" sztori)

előre is köszi


2011. jún. 18. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
gratulálok a kezeletlen agyrázkódásodhoz, húzzál orvoshoz vele,...mekkora eszetlen libák vannak
2011. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha ilyen hülyeségekkel szórakozol meg is érdemled! Vagy agyrázkódásod lett, vagy az ájulás miatt oxigén hiányos lett az agyad és az okozott ott valami zavart. Szerintem is menj el dokihoz, mert az aggyal nem lehet viccelni! És többet ne legyél ilyen idióta! Egyébként mi a jó abban, ha direkt elájul valaki?
2011. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Úgy tudnak dühíteni az ilyen agyatlan kis taknyok...

Egyébként igaza van az első kettő válaszolónak.

2011. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is olvastam egyik nap ezt a leírást, és már vártam mikor jelentkezik valamelyik barom, hogy kipróbálta! Gratulálok! Igen az általában baj, ha az embernek fáj a feje é hányingere van!
2011. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Oxigént vonsz el így az agyadtól, ismerek embert aki emiatt került kórházba... Grat. ügyes vagy.
2011. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakorolj még, elmefogyatékosnak lenni nem könnyű, de jó úton haladsz! D:
2011. jún. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
legközelebb majd próbáld ki a fulladásos orgazmust is, úgy is divat 14 évesen aktív szexuális életet élni
2011. jún. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
"Ez a szédülésig nagy levegő dolog" szerintem fogalmad sincs mivel járhat... túl sokáig csináld tényleg ájulsz csak nem biztos, hogy felkelsz... de légyszíves búvárnak ne menjél...
2011. jún. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
csinálod* bocsánat, elírtam
2011. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
de tényleg, kérlek áruld már el, hogy miért csináltad? Én nem ítéllek el, csak megérteni szeretnélek!
2011. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!