Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt hiszem, hogy alvás problém...

Azt hiszem, hogy alvás problémáim vannak. Szerintetek érdemes lenne orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Pl. tegnap éjjel felvittem egy teli chipset a szobámba, kulcsra zártam az ajtót és lefeküdtem. Aztán reggel felkeltem és a chipsem fel volt bontva és teljesen üres volt. Nos, mivel az ajtó zárva volt, én voltam az egyetlen, aki ehetett belőle, én viszont nem emlékszem. Régebben is előfordultak olyanok, hogy pl. magammal vittem az ágyba egy fogkrémet és azzal aludtam(!), viszont egyáltalán nem emlékeztem. Továbbá olyan is volt, hogy az éjjel közepén elhagytam a szobámat és a nappaliban ücsörögtem a sötétben, anya talált rám, aki azt mondta, hogy nem voltam magamnál és össze-vissza motyogtam. Ezenfelül az is előfordult, hogy kiültem az ágy szélére és az álmomat "közvetítettem". Még gyerek vagyok(15), tehát még lehet, hogy kinövöm. Vagy szerintetek menjek orvoshoz?
2011. jún. 18. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy ez vmi alvajárás féleség?:D
2011. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de, lehet. nagyon para.:S
2011. jún. 18. 23:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Erről az éjszakai evésről most volt egy riport nemrég. Menj el orvoshoz mert csak rosszabbodni fog:s
2011. jún. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
be tudnád linkelni ezt a riportot?
2011. jún. 18. 23:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló problémám voltak.


Nagyon sokat beszéltem álmomban, néha kiabáltam. Alvajártam. Volt úgy, hogy bevittem anyáméknak egy doboz gyufát a konyhából, és mondtam, hogy ezt nekik hoztam, tegyék el, még szükség lehet rá.

Volt, hogy reggel a fürdőkádban ébredtem. Vagy a földön. Néha ruhában ébredtem (mármint nem hálóruhában hanem utcaiban, tehát átöltöztem.) Szóval jöttem-mentem a lakásban. Szüleim féltek is rendesen, hogy m lehet, meg hogy egyszer nehogy vmi hülyeséget csináljak. Mármint gyufa helyett késsel szaladgáljak vagy ilyesmi. Tehát ők nagyjából minden este fent voltak, vrrasztottak, nézték épp mihez támadt kedvem álmomban. Aztán csak úgy hipp hopp vége lett. Már épp dokihoz készültünk. Azért elmentünk.. :) Elvileg épp valami nagyon stresszes időszakom lehetett. (na ja, egy 14éves kiscsajnak?:) ) Na mindegy. nálam elmúlt magától. De tényleg nagyon para volt. Azért néha elég jókat nevettem magamon.

2011. jún. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megkeresem, csak sajnos nem emlékszek hogy a tv2-n vagy az rtl-en volt e, de ha megtalálom belinkelem:)
2011. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megvan:D


[link]

2011. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 19. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!