Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van így? 34+4 hetes...

Más is van így? 34+4 hetes terhes vagyok, de már a 32. hét óta rendszeresen alvás problémáim vannak. Sokszor órákat fent vagyok éjszakánként. Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is egyre gyakrabban vagyok így ezzel, pedig én még csak 31 hetes vagyok. Sokszor mikor éjjel kimegyek WCre a baba is felébred és nem hagy visszaaludni, van hogy órákig forgolódom. Ez szerintem a terhesség velejárója .
2009. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes vagyok,de ha csak 1-2x kell felkelnem éjjel és 6ig tudok aludni,már nagyon boldog vagyok.Nem tudom,mi lesz később.
2009. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én viszonylag szerencsés vagyok, mindig nagyon jó alvó voltam. Mostanában viszont rendszeresen felkelek arra, hogy teljesen elzsibbadtam, és nagyon kell pisilni. Szerencsére utána rögtön vissza tudok aludni.

Lefekvés előtt jól kiszellőztetek, nem eszem-iszom késő este, és olvasok egy kicsit, hogy elálmosodjak.

Megpróbálok nagyon kényelmesen oldalt elhelyezkedni az ágyban, és egy kispárnát rakok a hasam alá.

Szerintem egyre rosszabbak lesznek az éjszakáink, de kitartás, már nincs sok hátra!

34h km

2009. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 33km vok nekem az éjszakáim nagyon rosszak nemtudok aludni egyfolytába forgolodok az oldalam egyfolytába elzsibad meg alig kapok levegöt.Remélem nem soká vége lesz.Boldog baba várást
2009. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, hogy mikortól nem aludtam egy igazán jót. De már legalább 10 hete. Vagy kényelmetlen, vagy nagyon meleg volt, vagy agyaltam valamin. Most pedig úgy másfél hónapja 3-4 pisi éjszaka és ha felkel a pindurka, akkor sokáig nem tudok visszaaludni.Ha ő alszik, akkor sem találom meg mindig a kényelmes pózt.

Úgyhogy nyugi, nem vagy egyedül és nyugtasson a tudat, hogy mikor felvagy éjjel sok-sok kismami ugyanúgy virraszt! :)

Kitartás!

2009. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, 36 hetes :)
2009. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!