Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Terhesség alatt (3. trimeszter...

Terhesség alatt (3. trimeszter) kijött pár seprűvénám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig is volt egy kevés,de most kicsit megszaporodott a térdhajlatomban. Nehéznek is érzem a lábam. Ajánlanátok valamit,amitől garantáltan elmúlik? Nem mozgok sokat,biztos ez is gond,de ezen most nem igazán tudok változtatni. Jó lenne valami,ami felpezsdíti a vérkeringésemet. A lábfelpolcolást szoktam csinálni,és nem rakom keresztbe a lábam.
2011. jún. 19. 10:14
 1/1 anonim válasza:
Ugy tudom nem tehetsz ellene semmit, viszont szules utan elmulik. Ha pedig eleve hajlamos vagy ra, mint en, akkor mozgas javit rajta, amit sajnos irtad nem igazan megvalosithato. Mindenesetre nekem csak az mukodott, lathatoan elhalvanyodtak. Egyebkent teljesen megertelek, en is kismama vagyok es most nem mozoghatok :(
2011. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!