Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kullancs kimegy magától az...

A kullancs kimegy magától az emberből?

Figyelt kérdés
Péntek délután sétáltunk, egyszer enyhe viszketésszerűt éreztem hátul a lábszáramon. Odanyúltam, éreztem egy kis pöttyöt, varra emlékeztetett. Pár órán keresztül éreztem mikor oda nyúltam, aztán nem, Másnapra elkezdett viszketni a helye, bepirosodott, és feldagadt, de csak mint egy szúnyogcsípés nagyságon. Az a kis pont lehetett kullancs?
2011. jún. 19. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A kullancsot nem érzed ha beléd mászik, maximum ha egy érzékenyebb idegszálon megy végig. A kullancsot általában látással, vagy tapintással veszed észre, vagy mások veszik észre rajtad. Valószínűleg megcsípett valami.
2011. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kullancs nem mászik ki belőled, nem az a célja, hogy megcsípjen, hanem az, hogy alaposan megszívja magát vérrel, ehhez pedig huzamosabb időre van szüksége.
2011. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kullancs csak akkor "mászik ki" magától a bőrből, ha már teleszívta magát vérrel, ez viszont napokig eltarthat, és ezalatt akár akkorára is dagadhat,mint egy borsószem, vagyis igen nehéz nem észrevenni. Szerintem sem kullancs volt amit éreztél.
2011. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!