Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon nagy probléma, ha...

Nagyon nagy probléma, ha tegnap óta bennem volt egy kullancs?

Figyelt kérdés

A tegnap voltunk egy olyan helyen ahol nagyon sok a kullancs(erdőben), a tegnap a nővérembe is volt kettő meg apumban is.Én is leellenőriztem magam, de nem találtam semmit.Ma vettem észre, hogy bennem is volt egy, és nemrég vették ki nekem, de már eléggé piros volt, utána fertőtlenítettem. Lehet valami bajom attól, hogy ilyen sokat volt bennem? Nem kaphatok el valamilyen betegséget?

Elöre is köszi válaszaitokat!


2011. júl. 14. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem fertőzött akkor mindegy. ha fertőzött volt akkor pár perc is sok.
2011. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha fertőzött akkor milyen betegségeket terjeszthet, és mik a tünetei?
2011. júl. 14. 16:28
 3/6 anonim válasza:
Sok féle betegséget elkaphatsz tőlük, ha pont fertőzöttek. A fő tünet, ha a csipés helyén egy nagy piros folt keletkezik. NEM kell egyből erre gondolni, csak leírom hogy okozhat agyhártyagyulladást, lyme-kórt ami annyira nem veszélyes és szinte az elején mondhatni, tünetmentesnek. A legtöbb tünetei ezeknek a láz, hányinger, izom fájdalmak, piros foltok. Ezek a leggyakoribb általános tünetek. Ill a lyme-kórnak 1-2 hét után jelentkezik az első tünete ami influenzaszerű. De gyógyítani kell mindenképpen...
2011. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor figyelem a helyét!
2011. júl. 18. 13:38
 5/6 anonim válasza:
Általában a kivétel után ez 24 órával jelentkezik szóval, ha nem tapasztalsz ilyet és semmilyen rosszullétet nem lehet bajod :)
2011. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2011. júl. 20. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!