Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, hogy már sosem csíp...

Lehet, hogy már sosem csíp meg kullancs?

Figyelt kérdés
Kiskoromban kezdődő Lyme-kórom volt, amit nagy szerencsémre időben elkaptak. Azóta nem találtam magamban kullancsot.
2011. jún. 27. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet, de nem a Lyme-kór miatt... vagy nem értem.
2011. jún. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerencséd volt.

Nekem van néha olyan év (nagyon ritka) mikor nincs bennem kullancs, viszont legtöbbször több is belém megy tavasztól őszig.

2011. jún. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bennem még soha nem volt pedig falusi vagyok és az erdő is közel van hozzánk. L/18
2011. jún. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bennem se volt még, pedig 10 éve horgászok, és a határba tekertem a gazba amíg nem lett jogsim és autóm. Mellette rendszeresen túrázok a bükkben. Ez persze lehet az idén megváltozik, és lehet fogok magamon 10 et is. Nem lehet tudni.
2011. jún. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kevered a témát a bárányhimlővel :D
2011. jún. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 neewollah ***** válasza:
Nincs a kettőnek köze egymáshoz-kullancs bármikor megcsíphet még
2011. jún. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggésben, de nem vagyok orvos. Bennem sem volt még, pedig szintén falusi vagyok, aki ráadásul imád kirándulni :)
2011. jún. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Roger Smith ***** válasza:
Menj el sétálni a népligetbe aztán tedd fel újra a kérdést!
2011. jún. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik érdemben válaszoltak! Mellesleg én is imádok kirándulni, nagy természetjáró vagyok, tehát az esély megvan rá.
2011. jún. 28. 18:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól, hoyg egyszer volt Lyme-kórod, simán megcsíphet 300000 kullancs is még életedben.


Vannak, tény, akiket nem szeret a kullancs (nem tudni miért, tippelnek rá, hogy vérösszetétel függő, valami B-vitaminnal összefüggésben álló dolog lehet mert azt nem szeretik. Ez érződhet a bőrön), azt nem csípi meg de ez nem a kór miatt van.


Engem se csípett meg soha, pedig 10 éves koromig rövidnadrágban játszottunk a mezőn és az erdőben (Bakony) a barátaimmal, kullancs/szúnyogriasztót meg sose fújtam még magamra. Nincs "jó" illatunk :D

22/L

2013. jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!