Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a pattanásos...

Mit kezdjek a pattanásos hátammal?

Figyelt kérdés

Elég pattanásos a hátam, habár nem olyan vészes, de a rossz szokásom, hogy elkaparom őket...(tudom, hogy nem szabad, próbálom magam tartóztatni) A mellkasomon is van pár, és elég idegesítő meg kellemetlen.

Hétfőn megyünk Balatonra és eléggé szégyenlem, vagyis inkább rosszul érzem magam, tudva, hogy sebes a hátam...

Van egy gél, ami elég jól használ, csak elég lassan is. Mit csináljak? A napozással enyhülnek, de mit tudtok, az mennyire használ, meg egészséges?

Teljesen tanácstalan vagyok...

15L


2011. jún. 21. 17:28
 1/1 anonim válasza:

velem is ez a helyzet:/..a napozás csak jót tesz neki...én Balatoni lány vagyok..szóval nyár elején én is mindig kiakadok..de aztán már nem érdekel..még senki nem említette nekem h csúnya a hátam..v egyebek...

ezen is látod h nem vagy egyedül..és én sem tudok igazából mit kezdeni vele...reménykedek h pár év múlva elmúlnak:/(:

2011. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!