Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van még értelme reménykedni?...

Van még értelme reménykedni? (bővebben lent) Irjatok kérlek

Figyelt kérdés
édesapám mint már irtam korábbban is kiderült hogy rákos. Na mostanra már van a fejébe a tüdejébe a májába a veséjébe és a gyomrába. Nagyon elvagyok keseredve ő 51 éves, én 17 kicsit korai lenne hogy elmenjen. Nagyon kétségbe vagyok esve. Kezelni nem tudják még, mert nagyon gyenge. Most vitaminozzák infuzioba. Van még értelme reménykedni, van egyáltalán valami esély???
2011. jún. 21. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

sajnálom :(

Én nem értek ehhez, de nekem az anyukám halt meg rákban 49 éves korában. Én még fiatalabb voltam akkor, mint most te. :(

2011. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van értelme a reménynek. Kezdje el szedni a gyógyító gomba kivonatot. Keressétek a "VargaStem" kapszulát a gyógynövény boltokban. 8100 ft. körül van 90 szem, tehát nem túl drága. Az interneten is megrendelheted. Csodás hatásokról olvastam ezzel a termékkel kapcsolatban.
2011. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom en is,persze remenykedni kell,es harcolni,sokat hallottam csodas gyogyulasokrol.Ma mar sok termeszetes gyogymod is van,nezz szet az interneten,es hatha jelentkezik meg itt valaki,aki tud valamit.
2011. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Csodák mindig vannak,de sajnos úgy tűnik azok alapján, amit leírtál, hogy sok az áttét. Nagyon sajnálom, de azt hiszem, fel kell készülnöd lélekben a legrosszabbra is. Tényleg nagyon sajnálom, és szívből kívánom, hogy ne legyen igazam. Bár csak történne valami csoda.

De egyet higgy el nekem: az is nagy ajándék, ha el tudsz búcsúzni attól, akit szeretsz. Tudom, ez nem vigasz. Amennyit csak tudsz, legyél vele, éreztesd, hogy mennyire szereted, legyél előtte erős, és ha benne él a remény, akkor támogasd, segíts neki harcolni!

Nagyon sok kitartást kívánok az egész családodnak, és jobbulást édesapádnak!

2011. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm minden kedves komment írónak:) Kitartás van bőven, csak nehéz..:(
2011. jún. 21. 20:23
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!

Igen, bízni kell, nektek a családjának kell erősnek lenni és kitartani mellette!És ami a legfontosabb, hogy édesapád ne adja fel! Hisz tudod, nem véletlenül mondják, hogy a remény hal meg utoljára. Munkám során nap mint nap találkozom hasonló esetekkel, és a valóságban bizony kevés csodát látunk. De amíg lehet, kűzdeni kell-normális kereteken belül. Nézz szét az interneten, gyógynövényboltokban, de azért ne vegyetek meg ész nélkül mindent amire azt írják, hogy gyógyítja a rákot. Jelenleg az orvostudomány nem tud olyan szert, ami az ilyen szintű áttéteket teljesen gyógyítaná. És sajnos sok csaló a te és a hozzád hasonló kétségbeesett családokat használja ki, mert így el tudnak adni mindenféle "csodaszert"-légy ezekkel óvatos.

Sok erőt és kitartást kívánok nektek ehhez a nehéz időszakhoz!

2011. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
csak szolok hogy a kemotol se lesz jóbb...
2011. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

NE ADJÁTOK FEL!!! Nézd meg ez a videót és azonnal csekedj!

[link]

2011. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindekinek, már nincs szükség semmire. Édesapám ma délután feladta és itt hagyott minket:'( Mindekinek köszönöm a segítséget.
2011. jún. 22. 18:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem! Nagyon rossz lehet Neked most. Légy erős és támogasd az édesanyádat!
2011. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!