Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme abban reménykedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme abban reménykedni, hogy egyszer visszatér a kedves?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Biztos van értelme, végülis " a remény hal meg utoljára" :) Mondjuk ez attól is függ, hogy hogyan váltatok el stb. :)
2010. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod a mondás úgy tartja, hogy a remény hal meg utoljára. Meg ez attól is függ mennyi ideje vagytok külön és min vesztetek össze.
2010. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

én 16 évesen,mikor az első nagy szerelmem kidobott elhatároztam,hogy úgyis a sors úgy fogja hozni,hogy majd 26-28 évesen újra együtt leszünk...ugyanabba a városba költöztem direkt,mindennap arra jártam,amerre lakik ..ez volt 19évesen."Véletlenül"összefutottunk,újra elkezdtünk beszélni,volt találkozó is,mégsem lett belőle semmi.De a remény még élt bennem akkor. amikor véletlenül félévente megláttam az utcán,szinte émelyegtem,remegtem olyan rosszul voltam és féltem...Nincs javaslatom,mert már döntöttem ki mellett leszek,mert végre újra szerelmes vagyok,de gyakran eszembe jut ez,hogy anno hogy gondoltam azt h pár év múlva újra együtt lehetnénk,mert ugye még van addig 2-3év....23N.

2010. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és egy mocskos tetüláda az illető:D
2010. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is 4 éve várom már vissza a Kedvesem:):(:(:)

erre így nem lehet válaszolni, ez kapcsolatfüggő..

2010. ápr. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is reménykedem már 2 éve lassan, pedig ha józanul gondolkodnék, akkor rájönnék, hogy a remény elveszett...Pedig hülye voltam, mert annak idején én hagytam el.

Ő már egy éve együtt él egy lánnyal.

Mindezek ellenére állandóan néz, és arra jár, amerre én vagyok, de szólni nem szól, nem is köszön, csak néz, aztán elfordul.

Van egy olyan érzésem, hogy minket még valaha összehoz a sors, hiszen imádtuk egymást, és talán egyszer újra együtt lehetünk boldogan, szépen. :)

Szerintem nekem Ő az Igazi... :)

2010. máj. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ó Istenem, nekem kb. ugyanez a storym, mint Neked, Kedves Utolsó, csak én négy éve várok..
2010. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!