Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme még reménykedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még reménykedni vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
14 hamarosan 15 éves vagyok. Már régóta ismerek egy srácot (na jó annyira azért nem rég de fél-1évekörülbelül). Egyközös ismerősünkön keresztül ismerkedtünk meg. Nem láttuk egymást egy msn beszélgetésbe hívott be az a barátunk. Miután kilépett mi folytattuk a beszélgetést este 9 órától hajnali 6ig dumáltunk. Aztán a következő napokban rendszeresen beszélgettünk tök jól kijöttünk egymással. Aztán elkezdtünk találkozgatni teljesen olyan volt a kapcsolatunk mind "apa lánya" ez nekem tetszett is nagyon mert nekem nincs apukám szóval tök boldog voltam hogy egy idősebb pasi foglalkozik velem. De kezdtünk ennél sokkal közelebb kerülni egymáshoz és most ott tartunk hogy már csókolóztunk is meg hát így már inkább hasonlítunk egy párra mint apjára és lányára:D. De valószínűleg kiköltözik a nagypapájához külföldre továbbtanulni meg dolgozni is. Hagynom kéne az egészet az lenne a legjobb tudom... de szerintetek van bármennyi esély arra hogy itt marad és együtt leszünk?
2011. jan. 23. 02:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Este 9tol hajnal 6ig...az szep :) nem voltal faradt?

De ezek szerint nagyon-nagyon tetszhet, ha miatta kepes voltal ebren maradni.

Kora az kb 20-22, miutan irtad, hogy dolgozik, tovabbtanul. En erre azt mondom, hogy szerintem hagynod kene. Komoly kapcsolatra nem igazan szamithatsz tole szerintem. 1-2x megdug aztan viszlat. Ilyen fiatalon meg szamtalan pasi akad, aki tetszhet neked. Nem kell egynel leragadnod.

Peldaul en is szeretlek, de csak azert, hogy boldogabbnak erezd magad. :))

2011. jan. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 emlya ***** válasza:

Igaza van az elötem zólónak. Ugy szerelme az még nem vagy.

Amugy előttem szóló: engem is????

=D =D =D =D

2011. jan. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, téged is szeretlek, kis aranybogaram :)
2011. jan. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 emlya ***** válasza:
Köszönöm, édes vagy! =)
2011. jan. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ácsi! most itt próbálkozol nálam? :D Te nem is szeretsz, mert nem írtad. :( Te miért vágysz szeretetre, nincs aki szeressen?:)
2011. jan. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 emlya ***** válasza:

=D =D =D Próbálkozom az túlzás, csak viccelődöm. =D

De amugy viccet félre téve, nem nincs aki szeressen, nem kellek én senkinek sem, ezért is örültem, hogy legalább te szeretsz, noha nem is imerz. =D

2011. jan. 23. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát köszi, amúgy nem 20-22 hanem 18 bár nem tudom ez változtat e valamin:/
2011. jan. 23. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!