Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől akadhat ki az állkapocs?

Mitől akadhat ki az állkapocs?

Figyelt kérdés
Régebben,most már évek óta nem,de mindig ha ásítottam,meg mondjuk kiabáltam kiakadt az állkapcsom és ilyenkor a nyálat ami lesz nem lehet kiköpni,de még lenyelni se :S Ha mondani akartam vmit alig lehetett érteni:/ Egy fogorvos doki szerint ez azért van mert egy kicsit kiállnak a fogaim. De én nem vagyok ebben biztos hogy ez miatt történt. Mert ha így lenne mai napig is történne ilyen velem. De nem.
2011. jún. 25. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez olyasmi lehet, mint a bokaficam. Ha egyszer kibicsaklik, a későbbiekben is lehet rá számítani. Vagy megtörténik, vagy nem.

Meg azt tudnám még elképzelni, hogy növésben volt a szervezeted (így az érintett rész is) és most máshogy helyezkednek el ott a dolgok.

2011. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor voltam 15-16 éves azóta eltelt 3 év és semmi szerencsére.
2011. jún. 25. 09:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Állkapocsficam. Ez egy létező dolog. Sok ember küzd vele.
2011. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hosszúlábú asszony válasza:

Ha egyszer kiakad valamitől, utána bármikor előfordulhat, egy sima ásításnál is.

Baromi kellemetlen, mert nem tudod becsukni a szád, és csak folyik a nyálad. Nem tudsz beszélni, inni, enni, kiszárad a szád, torkod.

Fogászaton egy rántással vissza teszik, meg van a technikája. De még talán a háziorvos is. Magadnak azért ne próbáld vissza tenni.

2011. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát mindig akk. akadt ki mikor volt barátomnál voltam. Aztán kértünk segítséget a papájától akk. éppen pont ő volt csak otthon de ő csak annyit mondott h. "és én mit csináljak vele? Vidd el az orvoshoz vagy ahová akarod." Szép kis válasz nem mondom. De mivel hirtelen kellett cselekednem mert ugye pontosan úgy történtek a dolgok ah. az utolsó válaszoló megírta ezért addig "simogattam" az arcomat és addig "ráncigáltam" a számat jobbra balra míg helyre nem pofozódott. Egy db-ig fájt aztán elmúlt míg nem akadt ki újból és újból. Az orvos gyalog kb. gyors léptekkel vagy 20 percre lett volna tőlük. Ugye mással meg nem tudtunk volna eljutni. Meg ugye mire az ember sorra kerül addigra akár meg is fulladhat a saját nyálába h. úgy mondjam :/
2011. jún. 25. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!