Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a korpás fejbőr ellen?

Mit tegyek a korpás fejbőr ellen?

Figyelt kérdés
Korpásodás elleni sampont is használok és semmi hatása,2-3 naponta szoktam hajat mosni,de hónapok óta látható a korpa,tudnátok valami házi/orvosi gyógymódot mondani rá?(tudom természetes folyamat,de nem olyan szinten hogy látható)
2011. jún. 25. 11:31
 1/3 anonim válasza:
Zsíros vagy száraz korpád van?Mert az sem mindegy és más kezelést igényel.Menj el bőrgyógyászhoz,ő majd ajánl valamit.
2011. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak ha huzamosabb ideig nem mosok hajat kb 1 vagy 1,5 hét akkor kezd el zsírosodni,de alapvetően nem olyan,néztem a fejbőrömet az egész hámlik,de nem most kezdett el hanem hónapok óta van így....
2011. jún. 25. 11:41
 3/3 anonim válasza:

Első*


Akkor ez valószínűleg száraz korpa.Vannak erre termékek,nem tudom miket próbáltál már ki, pl.:Nizoral, T Gel, Detergens Sulfuratum, ecetes hajöblítés. De az is lehet hogy túl száraz a fejbőröd,és akkor balzsamot, olajat kellene használni.

Tehát elég sok minden okozhatja,ezért lenne jó, ha el tudnál menni bőrgyógyászhoz,addig csak kísérletezni tudsz.

2011. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!