Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 80-as pulzus normális?

80-as pulzus normális?

Figyelt kérdés
Többé-kevésbé rendszeres kocogással, úszással, tornával javítható?
2011. jún. 26. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz érték. Attól is függ, hány éves vagy, de normális.
2011. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 neewollah ***** válasza:
Normális, és igen kis sporttal csökkenthető
2011. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Fizikai aktivitáskor növekszik. Pihenéskor csökken.
2011. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pihenéskor.
2011. jún. 26. 22:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem 90-95. És azokban az években amikor vékony voltam, vagy sportoltam akkor is ennyi volt.
2011. jún. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
utolsó: akkor kellene szedned valami béta-blokkolót mondjuk Betaloc-ot, hogy beállítsák, mert ez közepesen magas, a szívtúlműködés pedig egyéb betegségek kialakulásához vezet
2011. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem kell, doki mondta. Ismerem a Betaloc-t, és amikor egy gyógyszer megemelte (120-135-re) szóba is került. De aztán a gyógyszer lett lecserélve. A háziorvosom többek közt kardiológus. És kétszer látta 90-95 pulzusnál az EKG. és csak gratulált hozzá.
2011. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
??? Felnőtteknél ezen az égövön ezt úgy hívják, tachicardia. A szívizom az egyetlen izom, ami soha em fárad, a mindent vagy semmi elvén működik. Minden vérnyomásmérőn rajta van a normális, ajánlot érték, a tied nem az. Azt el tudom képzelni, hogy van valamely súlyosabb betegséged, ami miatt az orvos elnézi ezt, az alapjáraton magas szívverésedet, a kisebb rossz elvén. De nagyon kérlek, ne téveszd meg a laikusokat, hogy ez az érták jó, sőt egy egészséges embernek egy épeszű orvos felelősséggel még gratulál is érte.
2011. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem akarom félre vezetni. Akinek 90-95 pulzusa van az mozogjon! Akár csak én. De a Betaloc mint a legtöbb gyógyszer nem meggyógyítja csak hatványozza a problémáit.


Megjegyezte félszóban hogy kicsit magas. De a EKG at nézve azt mondta hogy tökéletes. Mint amúgy a vérnyomásom is. Ami egyszer volt magas egy kéz műtét előtt, amúgy törés.

Súlyos betegségem tudtommal nincs. És önmagában értékelte, mert arról a betegségemről amire a pulzust emelő gyógyszert kaptam, akkor még senki nem tudott.

2011. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
a legjobb, nyugalmi állapotban 72-nek kell lenni, de a 80 is tökéletes. am aki rendszeresen sportol, nekik alacsony...
2011. júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!