Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik 65 AA -s melltartó?

Létezik 65 AA -s melltartó?

Figyelt kérdés
Van ilyen?
2011. jún. 27. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak "A" ,van az "AA" mit jelölne?
2011. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy csomó kérdésnél olvasom ezt az AA -t. És néhányan azt mondják h van, de néhányan meg h nincs. Akkor most mi az igaz?
2011. jún. 27. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
AA biztos van, az olyan, mint ruhában az XS pl. De 65-ös miért kell neked? Az a mellkasod és a hátad szélességét jelöli. Vagyis vagy nagyon kicsi vagy és alacsony, vagy nem tudom.. Szerintem próbáld fel a 70 AA-st, az is tuti jó lesz rád és olyan sok helyen van. Vagy nézz kínaiban melltartót, ott nagyon kicsik is szoktak lenni.
2011. jún. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ja, köszönöm de nem nekem kell, csak olyan sok kérdésnél olvasom ezt a 65 AA -st, és olyat még soha nem láttam sehol, de van aki azt írta h van ilyen, és csak ezért kérdeztem. De köszi!
2011. jún. 27. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Létezik. Bár eléggé felesleges mert nincs is mit tartania :)
2011. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De még írhattok.

2011. jún. 27. 19:05
 7/9 tetris ***** válasza:
45%
A 65-ös méret olyan kicsike, hogy tulajdonképpen felesleges is. Én eddig még csak 70-est láttam, mint legkisebb méretet.
2011. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a 65 felesleges, hanem az AA.

Nekem speciel 65B lenne az ideális, mert a 70-es bő és így nem jól tart.

Amúgy tényleg létezik, igazából a gyerekrészlegen keresd. Teljesen felesleges amúgy, ha valaki olyan pici és teljesen lapos, annak minek melltartó? nincs mit tartani. Extrém esetben egy felnőtt nőnél még megértem, de általában 12 éves kislányok hordanak ilyet. -.-"

2011. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A kérdésre nem tudok válaszolni, de attól még igenis vannak olyan lányok (pl. én), akikre nem jó a 70A-s melltartó, de attól még van ott valami, ami átüt a ruhán, főleg a mellbimbó. És az elég gusztustalan látvány, azt is el kell takarni. Nem tudom, hogy hogy kapcsolódik össze a magassággal, de valaki írta, hogy a kérdező biztosan alacsony. Hát, én pont nem oda tartozom, magas vagyok és vékony, mégis erre van szükségem.
2013. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!