Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Téged idegesít a gyerekzaj és...

Téged idegesít a gyerekzaj és a hisztizés?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
IGEN,annál idegesítőbb nincs is.
2011. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a dolga hogy idegesítsen, ez a hiszti, meg visítás lényege. MINDENKIT idegesít. Viszont imádom a kölköm, akkor is ha visít.
2011. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon is. A hiszti felnyomja az adrenalint, és mivel nem én vagyok az apja vagy az anyja, nem tudok vele mit kezdeni, csak tehetetelenül végigszenvedem. Ezért, amikor csak lehet, ilyenkor igyekszem hallótávolságon kívülre kerülni.
2011. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, baromira.
2011. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja :S
2011. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gyerekzajt kifejezetten szeretem, a hisztinél viszont nem a gyereket, hanem általában a szülőt vágnám nyakon nagyon szívesen!
2011. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én azt imádom amikor az ilyen 30-40perces buszutakat végigüvölti, hörgi a gyerek... fülhallgató be, de még úgyis hallom... és mivel migrénes vagyok, nagyon nem tesz jót a fejemnek...
2011. jún. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:))) ez tetszett.
2011. jún. 30. 03:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!