Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki van száradva a könyököm?...

Ki van száradva a könyököm? Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Érintésre mindkét könyököm érdes tapintású, meglehetősen száraz. Alapvetően megvagyok vele, mert nem zavar, viszont vannak napok, amikor annyira száraz, hogy már fáj is. Hiába kenem be akkor Nivea krémmel, előbb-utóbb újra megismétlődik. Mit ajánlanátok?
2011. jún. 29. 22:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, kisebbfajta hibát ejtettem a kérdés kiírásában. A "Ki van száradva a könyököm" mondat után természetesen nem egy kérdőjel, hanem egy pont szándékozik állni. Kijelentő mondat akar lenni.
2011. jún. 29. 22:41
 2/3 anonim válasza:
Nem tudom mi állhat a probléma hátterében mert még magamon nem tapasztaltam hasonló tüneteket. Azt javaslom, hogy továbbra is kenegessed testápoló készítményekkel, ha viszont nem látsz javulást akkor érdemes felkeresni egy bőrgyógyászt/orvost.
2011. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy időszak amikor kiszáradt a könyököm.

Érdes és piros színű volt.

Lehet a túl sok könyöklés okozza.

Nekem az segített, hogy minden este fürdés/mosakodás után bekentem kézkrémmel, (Nivea-val is lehet) a könyököm.

Ezt körülbelül 3 hétig csináltam minden nap, és elmúlt.

Azóta itt érzékenyebb a bőröm, de nem érdes, és sajnos kicsit barnább is, de nyáron barnulástól nem látszik. :)

Sok szerencsét!

2011. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!