Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kórházba csak szülővel mehetek...

Kórházba csak szülővel mehetek? 18 vagyok de a Heim Pál-ba utaltak be csak anyumék nem akarnak feljönni -. -. szóval mehetek más felnőttel is pl . barátom apukájával, vagy esetleg aki elmúlt már 18 felnőttel, vagy kötelező szülővel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel betöltötted a 18.at vagyis hivatalosan te is felnőtt vagy így nem hiszem hogy baj ha a szüleid nem mennek.
2011. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 éves vagy, és nem állsz cselekvőképességet kizáró vagy korlátozó gondnokság alatt, mehetsz egyedül is (jogod van tájékozott beleegyezést adni mindenhez), tökmindegy, hogy hova utalnak.
2011. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező szülővel menni.

Én 16 évesen is elmentem egyedül vizsgálatra. Sosem kérdezték, hogy anya-apa merre jár...

2011. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
mondjuk elég érdekes,hogy kórházba mész,de anyudék nem mennek veled...hiába vagy 18
2011. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
max ha nem kell befeküdnöd,de ha be kell,akkor azért szülők szoktak menni,mert hát aggódnak a gyerekükért elvileg
2011. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
remélem nem komoly. Jobbulást :))
2011. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
orvos mondta hogy bár betöltöttem a 18-at de még nem vagyok annyira felnőtt kell kísérő... am azért nem akarnak jönni, mert magasság miatt mennék és ők potya körre nem akarnak feljönni mert úgy is csak genetika... szerintem is de hátha kapnák rá vmit ami segítene hogy nőjjek :S szóval kaptunk ilyan utazási kedvezményt vagy mit amit ugye majd vissza fizetnek. szóval csak az érdekelne, hogy akk elég ha pl. a barátom apukájával mennék?
2011. júl. 1. 13:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
18 éves felnőtt vagy, nyugodtan menj egyedül, és jobbulást, illetve remélem nincs nagy baj. :)
2011. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen felnőtt vagy, cselekvőképes, ha nem állsz gondnokság alatt, minek kéne szülői kíséret?
2011. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

hát nem tudom orvos mondta, hogy jó ha ott van... csak a barátom apjával meg azért " nem akarok" mert felvinne meg minden, csak hát nem az ő dolga lenne... meg bírjuk egymást minden, de hát anyámékat ha ennyire nem érdeklem akk már nem tok vele mit csinálni mert csak az megy hogy: jajj kcisi vagy én se sokkal vok nagyobb bla blallaa.. De nem tudja milyen rossz mikor mindig mindennap ezzel szembesül..

am köszi mindenkinek =)

2011. júl. 1. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!