Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetnék magasabb?

Mitől lehetnék magasabb?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és kb 165cm magas, és kicsit szeretnék nőni(mindíg lassabban fejlődtem mint a kortársaim ).Bármilyen nemű megoldás érdekelne/táplálkozás,esetleg tabletták vagy egyéb téren/
2009. márc. 28. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ha lenne ilyen szer,szerintem nem lennének alacsony emberek a világon:-) A magasságot a genetika határozza meg,nőhetsz még 21-22 éves korodig,főleg ha későn érő vagy.Csodára azért ne számits de 170-172 még lehetsz.
2009. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nyújtás esetleg :)

én nő vagyok, és 158cm, de rettenetesen zavar, úgy hogy megértelek.itthon kb.10cm magas telitalpú szandálban végzem a dolgom, mert még a fűszezreket is alig érném el.a zuhanyról meg nem is beszélve, amikor a férjem feljebb állítja :)

hozzá kell szokni!!!!!!

ha véletlen ajánlanának nekem valamilyen szert én tuti nem merném bevenni, inkább ilyen maradok

2009. márc. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Megfelelő táplálkozással, és sok alvással állítólag fel lehet gyorsítani a növést, amíg az ember egyáltalán növésben van.

Amúgy csak műtéttel lehet, hogy a sípcsontodat eltörik, kihúzzák, és hagyják úgy öszenőni.

Hát, aki bevállalja, bevállalja...

2009. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni a növekedési hormonkezelést, bár korábban kellett volna elkezdeni:


[link]

2009. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

még ezt ajánlom:

[link]

2009. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az en parom is pont ekkora, 19 eves. En kicsit magasabb vagyok nala, de immar ez van:D nem erdekel masok velemenye, es ot sem. Azert annyira nem borzaszto a helyzeted:P

Szerintem is hozza kell szokni, alacsonyabb lanyokkal ismerkedni:D:)

2009. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, és a 165 centi egyáltalán nem extrém alacsony méret. egy magasabb talpú cipővel meg akár 170 es is lehetsz.
2009. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyszer olvastam egy könyvben, hogy a hátgerinctorna hatására pár cm-t nőhetnek az emberek, sőt egyéb jótékony hatása is van.


1. gyakorlat: Reggel, miutén kiszállunk az ágyból, álljunk meztelen felsőtesttel a szőnyegre, és végezzünk ritmikus hajlásokat. Kezeinket lógassuk lazán kétoldalt a föld felé, s a hajlást úgy végezzük, hogy először alig néhány cm-re lendüljön felsőtestünk előre. Később minden derékhajlással valamivel előbbre hajoljunk, a visszalendülés pedig nem hátra, hanem az eredeti egyenes helyzetbe történik. Fontos az, hogy a ritmikus fokozás útján elérjük a legalsó pontot, ameddig testünk hajolni képes. Ez a határ napról napra bővül. A hajlékonysági határ érintése után fokozatosan visszatérünk, vagyis visszatornásszuk magunkat.


2. gyakorlat: Ugyanennek a gyakorlatnak oldalt módosított formája. Ennél a karokat oldalt vízszintesen kell tartani, és sokkal lassabban kell hajolni. Míg az előző összetett lábbal gyakorlandó, addig itt meg van engedve, hogy a lábakat negyed méteres terpeszállásba rakjuk. Irány jobb- és baloldalt felváltva ide-oda.


3. gyakorlat: Teljesen olyan, mint az első, de a karokat a fej felett tartjuk függőleges irányban. Lámtartás terpeszállás. A hajlongás nyújtózkodási törekvéssel kombinálandó.


Hát remélem hasznát tudod venni:))

2009. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kicsi koromban voltunk ezzel orvosnál,de az orvos annyival elintézte h ha rendesen eszek akkor nem kell aggódni:S


Hallottam egyszer vmi olyat h volt egy ember aki már elérte azt a kort h nem nő tovább,minden nap nyújtógyakorlatokat végzett és nőtt tőle(én próbáltam hasonlót de nem jött be,talán majd ez az új:D)

Meg hallottam olyan szerről amit azok használnak akik gyúrni járnak,vmi testmagasságnővelő-erről nem tudtok vmit?

2009. márc. 29. 19:35
 10/10 anonim válasza:
..........
2009. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!