Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 22 évesen hogyan lehetnék...

22 évesen hogyan lehetnék magasabb?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy elértem-e végleges magasságomat, sajnos 22 éves koromra csak 172 cm magas vagyok. Valami étrendbeli változás még segíthetne?
2010. márc. 8. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
várj egy kicsit..éppen most töröltem ki a hosszú osztásomat :D amit olyan tudatban írtam, hogy lány létedre nem vagy megelégedve ezzel a tök jó magassággal :D de eszembe jutott, hogy fiú is lehetsz..XD elárulod a nemed? :P
2010. márc. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

22 évesen sehogy, tudom nem vigasztal de nekem 12 évesen mondták hogy már lezárult a csontnővés nem nővök többet.

Így is lett 25 vagyok és rendszeresen elkérik a személyim ha alkoholt veszek.

2010. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyelőre nem válaszolsz, én meg megyek aludni..szóval úgy válaszolok ,hogy feltételezem hogy férfi vagy. Talán még egy picit nőhetsz, de nem sokat..szerintem..étrend : mindenképpen étkezz sokszínűen, vitamin-és antioxidáns dúsan
2010. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Ez a 12-es év azért szerintem nem igaz.. egy csomó lány még utána nő egy csomót, vagy ha nem is sokat, de 6 cm körül legalább..hát még a fiúk..főleg ők nőnek még később is..

(előző vtam)

2010. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez sok dologtól függ.

Én pl. 25 vagyok, nő, 151cm-nél megálltam már kb. 14 éves koromban, 12 éves korom óta nem változott a lábméretem (35-36) - anyu felől a nők alacsonyak -, csak nőiesedtem, vagyis a csípőm és a mellem nőtt (még idén is), és a csontjaim végre nem látszanak ki, sikerült egy normál súlyra felhíznom.

Öcsém most lesz 20 éves, ő már látványosan túlnőtte 170cm magas apánkat, és még idén is nőtt, szerintem ő 190-ig esélyes, hogy megnő (mindkét nagyapa magas volt).


Szerintem akár fiú vagy, akár lány, nem vagy alacsony.

2010. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én lán vagyok, 14-15 évesen voltam 152 cm, aztán húszévesen is annyi voltam, most, 33 évesen gyanús lett, hogy mindenki magasabbnak vallja magát, mint amennyinek én látom, sőt, egy-két ismeőrsöm összébb menni látszik... szóval megméretkeztem, és most 156 cm vagyok.

Egy magas nőismerősöm is arról számolt be, hogy nőtt még pár centit huszonévesen, pedig ő már nem volt rászorulva.


Ha egyáltalán van esélyed még a növésre (amit nem tudom, hogy állapíthatsz meg), a helyes, teljes értékű étrend és a sok mozgás segít. Szerintem én is ezek miatt nőttem (kamaszkoromban durván alultáplált voltam)

2010. márc. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
mondom, h nagyon szeretem az ilyen embereket, akik a magasságuk miatt sopánkodnak annyira unalmas már, de nem lehet felfogni, h ilyenek a génjeid! Én is 22 éves vagyok 156 cm és engem is rendszerint gyereknek néznek, de nem érdekel, mert van ennél nagyobb probléma is az életben! De ha gondolod sírj csak azon, h te csak 172 cm vagy!
2010. márc. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányoknak magassarkú, fiúknak gólyaláb??
2010. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!