Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden éjjel álmodok, és emlékszem is rá?

Figyelt kérdés
Ismerőseim, ritkán szoktak álmodni. Én viszont kivétel nélkül minden éjjel, és mindig emlékszem az álmaimra. Néha még befolyásolni is tudom, hogy miről álmodjak. Valami nem stimmel velem?
2010. jan. 28. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok:) Igazából mindenki álmodik, csak nem mindenki emlékszik rá.


"Álmaink korántsem fantáziánk értelmetlen, összefüggéstelen csapongása az éjszaka folyamán. Az álmok komoly jelentőséggel bíró tartalmat hordoznak, képet adnak személyiségünkről, elfojtott vágyainkról, megélt traumáinkról."


Ajánlom figyelmedbe: [link]


:)

2010. jan. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minden oké Veled!

Nem kell megijedned,sokan vagyunk így!

2010. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából mindenki szokott minden éjjel álmodni. Csak aki nem emlékszik rá, azt azt hiszi, hogy nem álmodott.

Az álmok befolyásolása meg jó móka ;)

2010. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

lehet hogy azért van mert az álmokon keresztül akar neked üzenni a tudatalattid.


én pl örülnék ilyen "képességnek" - nekem azért erőfeszítésbe telik olykor visszaidézni azt amit álmodtam mert csak részletekre emléxem.

2010. febr. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!