Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki, hogy küzdötte le a kamaszk...

Ki, hogy küzdötte le a kamaszkori depressziót?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy nem tudja elfogadni önmagát, esetleg még nem volt kapcsolata és azért depis...:/
2011. júl. 7. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt a folyamatot szerintem nem lehet sürgetni. Mindenki megvívja a maga "harcát", a felnőtté válás elég sz.r tud lenni:D Bár az is igaz, hogy én soha nem éreztem magam rosszul attól, hogy még nem volt kapcsolatom (17 évesen volt az első barátom, de engem előtte sem idegesített az, hogy nincs). Nekem sokkal nagyobb szenvedés volt elfogadnom magam, és rájönni, hogy mit is akarok én az élettől. Nekem sokat segített, hogy csináltam "Álomkönyvet":) Benne vannak a céljaim, amiket el akarok érni. Ami sikerül, arra ragasztok egy pipát:D, amiket már akkor elkészítek, amikor berakom a "célt" a könyvbe (ezzel is erősítem magamban, hogy igen, biztosan sikerülni fog elérnem ezeket a célokat):) Fantasztikus érzés, amikor egy-egy pipát felragaszthatsz:)

Nehéz megtalálni önmagad, az utad, rájönni, hogyan lehetsz mások előtt is az, aki vagy... De ez idővel a legtöbb embernek sikerül, én úgy gondolom:)

19 vagyok, amúgy.:)

2011. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod egy próbát megér:) Az a helyzet, hogy ingadozok ha valami jó történik velem legyen az egy apró mosoly vagy tekintet máris jobb:) Egyébként én 18 vagyok és lány (és még nem volt barátom:$) ez a fő komplexus forrás:/
2011. júl. 15. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!