Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegség, vagy csak...

Pánikbetegség, vagy csak kamaszkori pszichés betegség? Írjatok! (14 éves fiú vagyokÜ

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 14 éves fiú vagyok . Nyáron volt egy kis depresszióm,de túlvészeltem . De ősszel pedig rámjött valami pánik szerű betegség . Azóta néhányszor volt már ilyen rohamom. Ezek a tünetek : rossz közérzet,fejfájás,menekülésre késztetés,hőhullámok,stb. Ez pánikbetegség ? Amúgy egész télen rossz a közérzetem,meg ha sok emberrel kell együtt lennem,akkor is. Voltam sok vizsgálaton,meg pszichológusnál is voltam,de ő azt mondta,h nincs semmi bajom,csak pszichés probléma. Mit tegyek ? Írjon akinek hasonló problémája van. Előre is kössz.
2010. jan. 30. 19:12
 1/8 A kérdező kommentje:
ja... és ha ilyen rohamom van,akkor én nem izzadok,és nem is érzek nyomást a mellkasomon,meg nincs légszomj,csak kicsit nehéz légzés...
2010. jan. 30. 19:16
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent hogy volt egy kis depressziód? Szerinted vagy pszichológus szerint?

Én pánikbeteg vagyok, de amiket a kiegészítésben írtál le, pont azt erősítik meg hogy ez nem az nálad.

2010. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"én nem izzadok,és nem is érzek nyomást a mellkasomon,meg nincs légszomj,"


Ezek elég klasszikus tünetek ahhoz, hogy ha ezek nincsenek, akkor csak nem szeretsz tömegben lenni és ennyi.

2010. jan. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy gond lenne,csak már hiányzik a Nap.Mindjárt tavasz,és minden oké lesz.
2010. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kössz,h ilyen gyorsan írtok. Szerintem volt egy kis depresszióm,2 honapig tartott. Meg azt még el felejtettem mondani,h amikor ilyen rosszul létem van akkor 1-2 napig nem merek sehova menni,meg otthon is alig birok ebédelni a családommal,mert rosszul leszek és rögtön megyek fel a szobámba.Édesanyámnak is volt hasonló betegsége.Én legtöbbször akkor vagyok rosszul,ha pl.az iskolában,vagy az utcai várakozáskor az otthonomra,a szobamra,és az otthoni dolgokra gondolok,és hirtelen rosszul leszek és úgy érzem,h csak álmodom,és "nincsen világ". Nektek is rossz a közérzetetek,ha havazik ? Ez elmúlik ?
2010. jan. 30. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy depressziós voltál?
2010. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
abbol,h nem érdekelt semmi,mert úgy gondoltam,h úgyis meghalok,meg néha csak úgy elkezdtem sírni,meg egész nap letölrt voltam.
2010. jan. 30. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:
14 évesen az szerintem nem depresszió, csak kamaszkor, pláne ha hamar el is múlt.
2010. jan. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!