Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vízháztartás miatti alvásprobl...

Vízháztartás miatti alvásproblémák. Megoldás, ötletek, tippek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy alapból elég sok folyadékot iszom, napi 2-3 liter minimum, de nem bírok ennél kevesebbet, különben nem hagy békén a szomjúság (nem vagyok cukros vagy ilyesmi). Ez még oké is lenne, egészséges a sok víz, de hiába megyek el mindig wc-re lefekvés előtt, hiába próbálom meg akkor már kicsit visszavenni a vízfogyasztást, olyan átlag 3 óra alvás után arra ébredek, hogy már nagyon teli a hólyagom, és muszáj rohanni. A baj, hogy ennyi elég, kimenjen az álom a szememből, és képtelen vagyok visszaaludni, bármilyen kimerült is legyek. Már nagyon régóta olyan vagyok, mint a mosott sz@r, semmihez nincs erőm, ha tehetem, pár óra múlva visszaalszom, de aztán megint ugyanez, már totál szétesett a bioritmusom (ami sose volt normális).


Mit lehet csinálni, hogy végig bírjak aludni legalább egy 7 órát?


2011. júl. 8. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kellemetlen, de meg kell tanulni visszaaludni teli hólyaggal, bepisilni nem fogsz. Amikor ilyen problémám van, semmi más nem jön be, csak ez. Felébredek, kell pisilni, tudomásul veszem és csukom is be a szemem azonnal.
2011. júl. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt is, de feszít, ahogy forgolódok, úgy pláne, eddig mindig az inger győzött. :(
2011. júl. 8. 19:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt 3-4 órával már ne igyál.
2011. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szomjasan képtelen vagyok elaludni. :( Pici kortyokat szoktam előtte, csak hogy ne száradjon ki a szám akkor már, de mindig ébredés és rohanás a vége. :(
2011. júl. 8. 19:06
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor viszont én elmennék a dokihoz, valószínüleg felborult a K-Na egyensúly a szervezetedben. Valószínüleg pár kálium tablettával megoldható a dolog. De nézze meg a doki
2011. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az vagyok, aki írta, hogy ne kelj fel pisilni. Ugyan másra, de én is szedtem egy ideig káliumot és ha belegondolok, azóta nincs ilyen éjszakai problémám és szomjas sem vagyok állandóan, de nem tudtam, hogy a kettő összefügg.


Menj orvoshoz, drukkolok!

2011. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a labor kimutat-e ilyen kálium/nátriumgondot, nem olyan rég voltam, minden értékem jó lett, csak a fehérvérsejt kicsit magas. Mindenesetre mindenképp utánakérdezek orvosnál káliumnak! Köszönöm!
2011. júl. 8. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
a sima vérképben ezt nem nézik.
2011. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor irány a doki...
2011. júl. 8. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!