Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alvásproblémák. Nagyon nehezen...

Alvásproblémák. Nagyon nehezen alszom el, de ha elalszom, akkor nem tudok felkelni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, és fel kellene tudnom kelni, mert jövőre bejáró leszek.Általában 10kor elalszom, és 7 kor már nehezen ébredek fel.
2010. márc. 9. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves fiatalember! Én lányos anyuka vagyok! De a lányomnak 14 éves korától 16 éves koráig ugyanez volt a problémája. Orvosnál is voltunk a nagy alvás igényével,de szervi baját sosem találtak. Azt mondta a doki fejlődő a szervezete meg a vitaminhiány. Írtak fel neki vasat, mert az bizony időnként alacsony volt, meg vettem neki vitaminkészítményeket. Sok Multivitamin pezsgőtablettát is megivott. Ennyi a tanácsom saját tapasztalatból!!!!
2010. márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőhöz tudok csatlakozni, amúgy ilyen korban ez teljesen normális, alapjában 10 óra lenne 12-16 év körül az ideális alvás minimum, de erre elég kevés a lehetőség. Sokáig bírja alvás nélkül a szervezet, de et pl. hétvégén pótolni kell, olyankor mindenképp annyit aludj, amennyi jól esik.
2010. márc. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2010. márc. 9. 14:44
 4/8 anonim ***** válasza:
képtelenség ilyen oktatás mellett annyit aludni amennyi fizikailag teljesen egészséges... nem csoda hogy utálom az iskolát :D
2010. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én se tudok felkelni soha
2010. márc. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
háhá! csak én 7kor kelek és fél nyolckor már a suliban kell lennem.jövőre meg 6kor fogok kelni, de elég nehéz lesz
2010. márc. 12. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Részvétem...
2010. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ködz:P
2010. jún. 14. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!