Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt mikor valaki...

Hogy hívják azt mikor valaki irtózik a hullák megérintésétől?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy ennek van valami neve is.Én is ilyen vagyok.Nem tudom elképzelni hogy amikor valakinek meghal a szeme láttára egy hozzátartozója,vagy ismerőse akkor hogy képes megölelni miután meghalt.Én nem lennék képes rá.Nagyon írtózom a haláltól.
2011. júl. 9. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy, hogy "normális ember". Hullafóbia (nem tudom van-e ilyen). Egy hullát természetes, hogy valaki nem akar, nem bírna ölelgetni, megérinteni.
2011. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is természetes, hogy normális embert taszít a halál.


Akik megölelik a halottat, azért teszik, mert még nem fogták fel, hogy halott, még mindig élőként gondolnak rá, pont hogy nem akarják elengedni a halálba, szinte vissza akarják rángatni a túlvilágról.

2011. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na de emberek! Tegyünk már különbséget egy még meleg halott meg egy több napos között legalább!
2011. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most ezt mondod de LEHET hogy ha olyan helyzetbe kerülnél hogy meghal egy ember akit nagyon nagyon szeretsz megtennéd te is.
2011. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!